Praca

Praca: pracownik działu handlowego

Wydawnictwo chrześcijańskie z Warszawy (Kabaty) poszukuje specjalisty na stanowisko „marketing i handel księgarsko-hurtowy”, wstępnie na umowę zlecenie, a po niej do zatrudnienia na umowę stałą.

Wymagania:
– proaktywność
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– zainteresowanie książką o wartościach chrześcijańskich
– mile widziana znajomość rynku sprzedaży książki
– komunikatywność, sumienność i kreatywność
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów
– swoboda w pracy na komputerze (Internet, MS Office)
– lojalność zawodowa

Zakres obowiązków:
– aktywne pozyskiwanie nowych klientów
– prowadzenie negocjacji handlowych
– sporządzanie ofert handlowych
– przygotowywanie akcji promocyjnych
– przygotowywanie i realizacja projektów promocyjnych
– bieżąca obsługa aktualnych klientów firmy

Oferujemy:

– godziny pracy biura od poniedziałku do piątku 7:30-15:30
– płatny urlop zawsze w lipcu
– zarobki: podstawa plus prowizja za efekty handlowe
– możliwość rozwoju zawodowego

Zgłoszenia wraz z CV i listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kadry@vocatio.com.pl