Kadry - poligrafia Konkursy Różne

Edward Dreszer “Liderem z powołania”

23 sierpnia w krakowskim oddziale magazynu “WHY Story” zebrała się Kapituła Programu “Lider z powołania”. W trakcie obrad wyłonieni zostali tegoroczni laureaci.


Celem Programu Lider z powołania jest Wyłonienie i nagrodzenie zaangażowanych oraz charyzmatycznych menadżerów – liderów w różnorodnych dziedzinach: kulturze i sztuce, sporcie, gospodarce, na polu społecznym w celu promowania pozytywnych postaw oraz rozwoju synergii reprezentowanych środowisk. Lider z powołania dba o rozwój swoich pracowników, nie tylko realizację celów zawodowych, ale także o zadowolenie całego zespołu z atmosfery pracy, wspiera kwestie ekologiczne, kulturę, sztukę, sport oraz działania charytatywne. Ważnym celem Programu jest także integracja różnych środowisk w celu podjęcia dalszych działań na polu gospodarczym oraz społecznym.
W skład Kapituły wchodzą przedstawiciele mediów, samorządów, świata biznesu, sportu, nauki i edukacji. Przewodniczącą Kapituły jest redaktor naczelna pisma magazyn “Why Story” Beata Sekuła.
W tym roku Kapituła przyznała nagrody w kategoriach: Lider w biznesie, w zarządzaniu, rozwoju lokalnego i regionalnego, w nauce i edukacji, w medycynie,w innowacjach, w sporcie i turystyce, społeczny, w sztuce.

Edward Dreszer

Miło nam donieść, że kategoriach: Lider w biznesie oraz Lider w biznesie tytuły uzyskał nasz kolega EDWARD DRESZER, właściciel warszawskiej drukarni Lotos Poligrafia.

Uroczyste wręczenie tytułów nastąpi podczas Międzynarodowego Kongresu “Lider z powołania”, który odbędzie się 26-go września na Uniwersytecie Rzeszowskim w Rzeszowie (mieście dynamicznego rozwoju oraz jedynego w Polsce, oprócz stolicy, słynącego z tak dużego przyrostu naturalnego).


(info wg materiału organizatora)

Dodaj komentarz