materiały poligraficzne poligrafia - różne

Omigraf – nowa firma na rynku poligraficznym

Na polskim rynku poligraficznym pojawiła się nowa firma, która działa w segmencie maszyn i urządzeń poligraficznych oraz materiałów eksploatacyjnych. Założycielem firmy jest pan Andrzej Włodzimierz Turski, który do tej pory przez 23 lata doradzał klientom i sprzedawał maszyny oraz urządzenia poligraficzne na polskim rynku.


Celem powstania firmy jest wprowadzenie na rynek poligraficzny wielu nowych rozwiązań pro ekologicznych oraz poprawienie jakości obsługi klientów w segmencie dynamicznie rozwijającym się rynku wąskiej wstęgi.

Firma Omigraf Sp. z o.o. będzie zajmowała się nie tylko sprzedażą ale również i doradztwem, szkoleniami oraz pomocą w pozyskiwaniu finansowania i dotacji. Firma podpisała m.in. umowę dealerska z przedsiębiorstwem Omet na wyłączność, co daje im obu ogromny potencjał działania.
Prezes Andrzej Włodzimierz Turski zapewnia, że jego firma otwarta jest na współpracę również z innymi podmiotami o podobnych celach.

(Info i foto. Omigraf;  na zdjęciu – od lewej Paolo Grasso Printing Devision Head of Sales (Omet srl), Andrzej Włodzimierz Turski Prezes Zarządu (Omigraf Sp. z o.o.). Zdjęcie: Anna Turska)

Dodaj komentarz