Konkurs EDYCJA

Konkurs EDYCJA 2018/2019

Po raz kolejny zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w naszym Konkursie na Książkę Edytorsko Doskonałą EDYCJA. Z przyjemnością poznamy i zaprezentujemy na naszych łamach to, co Państwa zdaniem zasługuje na wyróżnienie wśród wydawanych publikacji.


Szukamy rzeczy nie tyle pięknych (to rzecz niewymierna) co oryginalnych, ciekawych, „edytorsko doskonałych”. Niektóre z nadesłanych przez Państwa książek zostaną zaprezentowane na łamach „Wydawcy” i stronie Konkursu na Facebooku. Tam też informować będziemy o wszelkich nowościach związanych z konkursem. Wydawca książki najpiękniejszej, zgodnie z mottem naszego konkursu – „edytorsko doskonałej”, zostanie uhonorowana nagrodami.

W imieniu swoim, magazynu „Wydawca”, Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie oraz sponsorów nagród (w tym tradycyjnie już firm Arctic Paper Polska oraz Logoscript) zapraszamy wszystkich wydawców do udziału w Konkursie EDYCJA. Książki (po jednym egz.) wydane w okresie październik 2018 – koniec września 2019 prosimy nadsyłać na adres naszego pisma w terminie do 5.10.2019 roku.

adres redakcji:
„Wydawca”
03-130 Warszawa
ul. A. Kamińskiego 20a m. 39

Uwaga, książki wysyłamy bez jakiegoś specjalnego listu przewodniego, wystarczy napisać, że są to książki na konkurs.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Książki ocenia jury pod przewodnictwem prof. Lecha Majewskiego.
Nagradzane jest wydawnictwo. Ocenie podlega całokształt prac nad książką.

Rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie dyplomów i nagród – pierwszego dnia Targów Książki w Krakowie.

Red. naczelny „Wydawcy”
Andrzej Palacz

ZOBACZ WYNIKI KONKURSU EDYCJA 2017/2018


Organizatorzy i sponsorzy Konkursu EDYCJA

Dodaj komentarz