Konkursy Różne

Najbardziej przedsiębiorcze Panie wg “Businesswoman & life”

Już po raz dziesiąty redakcja magazynu “Businesswoman & life” ogłosiła wyniki prestiżowego konkursu Polish Businesswomen Awards nagradzając najbardziej przedsiębiorcze Panie za osiągnięcia biznesowe, przedsiębiorczość i kobiecą siłę oraz prowadzone przez nie biznesy.


Spośród rekordowo wysokiej ilości nominacji do nagrody Polish Businesswomen Awards, kapituła nagrodziła kobiety, które stały się liderami w swojej dziedzinie. Kobiety, które stworzyły przedsiębiorstwa wpisujące się w zasadę wysokiej odpowiedzialności etycznej oraz kierujące się zasadą Fair Play w biznesie. Przedsiębiorstwa, które są środowiskiem pracy pożądanym przez pracowników oraz dającym przykład kreowania pozytywnych wartości w swoim środowisku biznesowym.

Podczas uroczystej jubileuszowej gali nagrodę Polish Businesswomen Awards otrzymały m.in.: Anna Mackojć (Instytut Trychologii), Grażyna Torbicka, Dorota Szelągowska, Kasia Stankiewicz, Marta Markiewicz „Sarsa”, Beata Drzazga, założycielka i właścicielka największej firmy medycznej w Polsce.

W ramach konkursu nominowane były osobowości z pasją ale też marki, instytucje, produkty, miejsca, regiony, które odznaczają się najwyższą jakością, profesjonalizmem, etyką w działaniu i innowacyjnością. Po części oficjalnej odbyła się gala, która pozwala cieszyć się nagrodą, zbierać gratulacje i rozmawiać o planach na przyszłość.

Wyróżnienia mają na celu docenienie polskich firm oraz przedsiębiorców w różnych branżach, zwiększenie rozpoznawalności marek oraz ich wiarygodności w środowisku biznesowym a także networking i dotarcie ze swoimi produktami lub usługami do potencjalnych klientów.

Gala X Polish Businesswomen Awards odbyła się w poniedziałek 11 października 2019 w Hotelu Regent. Poprowadził ja Jacek Borkowski, a znakomita piosenkarka Kasia Stankiewicz uświetniła wieczór swoim koncertem.

Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet, prezentacja ich osiągnięć, wyróżnianie oraz nagradzanie najbardziej kreatywnych i dynamicznych biznesów. Kandydatkami do statuetek są kobiety będące motorem napędowym polskiej gospodarki i siłą Polek.

(info. wg Małgorzata Dębska, InnovationPR, na zdjęciu Anna Mackojć – Instytut Trychologii)

Dodaj komentarz