Targi Targi w Polsce

KSIĄŻNICA PRUSZKOWSKA na XXVIII Targach Książki Historycznej w Warszawie

Książnica Pruszkowska zaprasza na Targi Książki Historycznej, które odbędą się na Zamku Królewskim w Warszawie w dniach 28 listopada – 1 grudnia 2019 r.


Na targach swoją ofertę zaprezentuje ponad dwustu wystawców z całej Polski, wydawcy książek historycznych, wydawnictwa muzealne, antykwariaty, instytucje kultury, producenci koszulek patriotycznych, edukacyjnych książek dla dzieci.

W bieżącej edycji Targów, Książnica Pruszkowska będzie promowała nasze Miasto oraz swoje najnowsze wydawnictwa na własnym stoisku o numerze – 17. Będziemy mieć również gościa – Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz ich wydawnictwa.

Zapraszamy na nasze stoisko, tym bardziej że w sobotę, 30 listopada w godz. od  12.00 do 14.00. na swoich fanów czekać będzie Tadeusz Hubert Jakubowski.

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cyklicznym (odbywa się co roku) i niekomercyjnym (wstęp na targi jest bezpłatny). Towarzyszą jej liczne imprezy, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych. Targi odbywają się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie − Muzeum.

(info Książnica Pruszkowska)

Dodaj komentarz