Kadry - poligrafia

Piotr Ciosk żegna się z OZGraf

A oto list, jaki otrzymaliśmy od kolegi Piotra Cioska:

Szanowni Państwo,
Niniejszym pragnę poinformować, że w porozumieniu z Przewodniczącym Rady Nadzorczej OZGraf S.A. – Prezesem Waldemarem Lipką, wybraliśmy datę 31.12.2019 r. jako zakończenie mojego, ponad ośmioletniego zarządzania firmą OZGraf Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A. Powodem mojej decyzji są wyłącznie względy prywatne.

Mam ogromną satysfakcję z faktu, że zostawiam firmę w dobrej kondycji finansowej i organizacyjnej, z nowoczesnym parkiem maszynowym, z bardzo dobrą pozycją na rynku wydawniczym. Zostawiam przede wszystkim wspaniałą, kompetentną i zgraną załogę, bez której ten sukces byłby niemożliwy.

Dziękuję Panu Przewodniczącemu Waldemarowi Lipce za powierzenie mi tak ekscytującego wyzwania, za okazane zaufanie, możliwość realizacji moich koncepcji i pomysłów.

Na okres od stycznia do marca 2020 r Rada Nadzorcza OZGraf S.A. oddeleguje Prezesa Waldemara Lipkę do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu OZGraf S.A., jednocześnie na Członka Zarządu zostanie powołany Pan Mirosław Jachemek – dyrektor produkcji, zapewniając ciągłość zarządzania firmą.

W przypadku spraw dotyczących roku 2019, będę dalej do dyspozycji pod dotychczasowym numerem telefonu, poza tym pozostaję w branży, rozpoczynając od nowego roku kierowanie wydawnictwem w Warszawie.

Pozdrawiam,
Piotr Ciosk
Prezes Zarządu OZGraf S.A.
Chairman of the Board

Dodaj komentarz