poligrafia - różne

Heidelberg oferuje 12 lat gwarancji na głowice laserowe

Od lat naświetlarki Suprasetter wyznaczają standardy we wszystkich klasach formatowych. Zaczynając od kompaktowych i wszechstronnych modeli Suprasetter A52/A75, po modele o najwyższej wydajności w klasie półformatowej A106/106, aż po naświetlarki wielkoformatowe Suprasetter 145/162/190.

Bazując na zebranym doświadczeniu związanym z zainstalowaniem kilku tysięcy systemów CtP Suprasetter na całym świecie, Heidelberg jest pewien ich niezawodności, trwałości i jakości obrazowania. Dzięki doskonałemu oprogramowaniu i wykorzystaniu możliwości diagnostyki jakie oferuje system Prinect, eksploatacja i serwisowanie naświetlarek Suprasetter jest bezproblemowe.

Program „No Worries” dla naświetlarek Suprasetter firma wprowadziła już w 2006 roku. Użytkownicy mogli skorzystać z 5-letniej gwarancji na głowice laserowe. W 2009 roku program gwarancyjny został poszerzony do 7 lat i jako „Ultimate 7” wdrożony został z sukcesem na wielu rynkach.

Wyjątkowo wysoka wytrzymałość głowic laserowych, ich niezawodność oraz najwyższa jakość obrazowania pozwala zaoferować naszym klientom program „Ultimate 12” . Jest to 12-letnia gwarancja na głowice dla naświetlarek Suprasetter najnowszej generacji zamówionych wraz z kontraktem na płyty i obsługę serwisową, bez limitu na liczbę płyt. Firma oferuje możliwość elastycznego dostosowania umów do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

(info Heidelberg Polska Sp. z o.o.)

Dodaj komentarz