Konkursy Różne

Bestsellery Empiku 2019 – gala rozdania nagród

4 lutego podczas uroczystej gali poznamy laureatów Bestsellerów Empiku za 2019 rok – transmisja w TVN o 20:15.


Bestsellery Empiku to jedne z najważniejszych nagród kulturalnych w Polsce, które od ponad 20 lat wskazują kluczowe zjawiska i trendy rodzimej sceny literackiej, muzycznej i filmowej. Już 4 lutego 2020 r. Empik po raz kolejny wręczy nagrody dla twórców najlepiej sprzedających się książek, wydawnictw muzycznych i produkcji filmowych ostatnich 12 miesięcy w podziale na gatunki: literatura piękna, literatura popularna, kryminał/sensacja/thriller, literatura dla dzieci, audiobook, muzyka pop/rock, hip-hop i muzyka filmowa oraz film fabularny i animowany.

W tej edycji po raz pierwszy Empik nagrodzi także trzech wyjątkowych twórców będących na początku kariery, których dzieła z 2019 roku odbiły się szerokim echem w światach literatury, muzyki i filmu. Laureatów nagród Odkrycia Empiku wyłoni specjalne jury.

Gala Bestsellery Empiku 2019 to także niezapomniane widowisko muzyczne! Na jednej scenie usłyszymy gwiazdy polskiej sceny muzycznej, którzy zaskoczą widownię niezwykłymi występami. Wystąpią m.in. Viki Gabor&Kayah, Beta Kozidrak&Miuosh.
(info wg empik)

Dodaj komentarz