Targi w Polsce

Poznańskie Targi Książki 2020

Za miesiąc rozpoczną się Poznańskie Targi Książki, podczas których swą ofertę przedstawi  140 wystawców – zarówno największych i znanych wydawnictw, jak i niszowych, publikujących ambitne książki mniej znanych autorów z Polski i zagranicy.

Poznańskie Targi Książki to liczne spotkania z autorami, które odbędą się na kilku scenach. Oprócz ekspozycji z książkami uczestnicy będą mogli odwiedzić Strefę Komiksu, Strefę Scrabble czy Strefę Naj Naj z atrakcjami dla najmłodszych – to miejsca na warsztaty zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Tradycyjnie część hali Poznańskich Targi Książki zajmą wystawy: Mistrz Ilustracji (w tym roku przypomnimy sobie twórczość Janusza Grabiańskiego) oraz Salon Ilustratorów – prezentacja prac polskich autorów ilustracji i grafiki książkowej młodego pokolenia.

Fanów klasycznego brzmienia dźwięków Targi zapraszają na giełdę winylową – stoisko z czarnymi krążkami, co roku przyciąga rzeszę miłośników muzyki.

Podczas targów odbędzie się również Konferencja Book Marketing 2020 adresowana do osób zawodowo zajmujących się książką i czytelnictwem. Warto zaopatrzyć się w bilet na konferencje już teraz – liczba miejsc jest ograniczona.

WSTĘP NA TARGI BEZPŁATNY!

Kup bilet online na parking 

Więcej o Poznańskich Targach Książki 

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak.

Partnerzy: Polskie Towarzystwo Wydawców Książek, Wydawnictwo Miejskie Posnania, Wydawnictwo Naukowe UAM, Literacka, Poznański Festiwal Kryminału Granda, Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, Koleje Wielkopolskie sp. z o.o.

(info MTP)

Dodaj komentarz