Promocje książek Różne

„Autorzy mówią”

Wydawnictwo Albatros wspólnie z Onet-em i Literią zaprosili do współpracy autorów z całego świata. Zachęcają oni Polaków do zostania w domu w czasie pandemii i… czytania książek.

„Autorzy mówią” to część większej kampanii Onetu #zostajewdomu. W ramach jej promocji, popularni pisarze zostali poproszeni o nagranie filmów z przekazem dla polskich czytelników. Odzew jest imponujący. Osobiście nagrane filmy wideo ze specjalnym przekazem dla Polaków spłynęły od literackich celebrytów z całego świata. Do wspólnego wysiłku na rzecz powstrzymania rozwoju epidemii zachęcają Ken Follett, Lucinda Riley, Diane Setterfield, Harlan Coben, Alex Marwood, Antti Tuomainen, B.A. Paris i Graham Masterton.

Literaci nie tylko apelują o stosowanie się do zaleceń lekarzy, ale dzielą się również swoimi sposobami na spędzanie czasu w domu. Jedni odkrywają tajniki kuchni wegetariańskiej czy jogi, drudzy pracują nad nową książką, jeszcze inni zajmują się ogrodem. Wszyscy czytają.

– Nagrania, które otrzymaliśmy się niesamowicie autentyczne. Pomimo całej sławy, pieniędzy i zdawałoby się życia po przeciwnej stronie lustra, autorzy bestsellerów, mają dziś podobne problemy, jak my wszyscy. Opiekują się rodzicami, pomagają sąsiadom i czekają w swoich domach na koniec epidemii. Bo tak jest zdrowo i bezpiecznie dla innych. Naszych czytelników również zachęcam do tego z całego serca – mówi Aleksandra Saługa, prezes Wydawnictwa Albatros.

#zostajewdomu #czytamksiążki #AutorzyMówią

Nagrania autorów dostępne są na tej stronie.

Dodaj komentarz