Targi Targi w Polsce

Wirtualne Targi Książki na Publio.pl

W tym roku zamiast Warszawskich Targów Książki, księgarnia internetowa Publio.pl zaprasza do udziału w Wirtualnych Targach Książki na stronie www.publio.pl. W dniach 21-24 maja br. miłośnicy cyfrowego czytelnictwa znajdą tam niespodzianki i promocje, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.


Każdego dnia trwania Targów Publio.pl udostępni 12 książek po 12 zł z innego wydawnictwa. Na początek w atrakcyjnych cenach dostępne będą e-booki Wydawnictwa Skarpa Warszawska, następnie Wydawnictwa Marginesy i Krytyki Politycznej, a ostatniego dnia Wydawnictwa Bellona. Prócz tego, w trakcie Targów w dniach 21-24 maja br. będzie można znaleźć zniżkę na tytuły wybranego wydawnictwa do 50%! Najpierw będzie to Wydawnictwo Agora, a w kolejne dni Wydawnictwo Muza i Akurat, Świat Książki oraz Wydawnictwo Czarna Owca. Od czwartku do niedzieli na wszystkich miłośników e-booków będzie czekała także „książka za złotówkę” – codziennie inny tytuł tylko za 1 zł.

Dodatkowo, zespół Publio.pl przygotował specjalny konkurs, w którym będzie można wygrać 4 czytniki e-booków PocketBook Touch Lux 4 oraz kody rabatowe na zakupy w Publio.pl. Aby wziąć w nim udział należy odpowiedzieć na pytania, które przez 4 następne dni będą ukazywać się na facebookowym profilu księgarni (przeczytaj regulamin konkursu)

Szczegółowe informacje o inicjatywach Publio.pl na Wirtualnych Targach Książki są dostępne na stronie: www.publio.pl/warszawa-targi-2020


Publio.pl to internetowa księgarnia, która oferuje czytelnikom ponad 40 tys. e-booków i audiobooków oraz kilkaset tytułów prasowych od najlepszych polskich wydawców. W ofercie księgarni znajdują się zarówno bestsellery literatury pięknej i literatury faktu, jak i pozycje wydawnictw specjalizujących się w publikacjach naukowych, edukacyjnych czy poradnikowych. Koneserzy prasy mogą wybierać spośród wiodących tytułów rynku wydawniczego, takich jak m.in. „Gazeta Wyborcza”, „Polityka”, „Zwierciadło”, „Wysokie Obcasy Extra” i wiele innych.

(info Agora)

One thought on “Wirtualne Targi Książki na Publio.pl

Dodaj komentarz