Hurt/księgarstwo Księgarnie Rynek księgarski w Polsce

Pierwszy Empik w Chojnicach

W czwartek 28 maja Empik otworzył swój pierwszy salon w Chojnicach (woj.pomorskie). Nowa placówka, o powierzchni ponad 200 metrów, mieści się na parterze nowo powstałej inwestycji o nazwie Chojnice Park Handlowy. Na pierwszych klientów sklepu przez trzy dni czekają atrakcyjne rabaty.


Empik w Chojnice Park Handlowy
Do tej pory mieszkańcy Chojnic nie mieli Empiku w swoim mieście. Najbliższe salony znajdowały się w Kościerzynie oraz w Bydgoszczy. Nowy Empik jest ulokowany blisko centrum miasta w Chojnice Park Handlowy, otwartym zarówno dla zmotoryzowanych, jak i wielbicieli dwóch kółek. Dla pierwszych klientów czeka duży i darmowy parking, a dla drugich – liczne ścieżki rowerowe ulokowane w sąsiedztwie kompleksu.

Nowy salon Empik będzie dla chojniczan doradcą w wyborze ciekawych form spędzania wolnego czasu, oferując szeroki wybór produktów ze świata kultury i rozrywki, wspierających rozwój pasji i zainteresowań. Nie zabraknie w nim nowości i bestsellerów muzycznych, filmowych i książkowych oraz materiałów plastycznych i hobbystycznych.

Klienci Empiku w Chojnicach mogą poza tym korzystać z usługi rezerwacji i szybkiego odbioru produktów (tzw.Click&Collect). Wystarczy sprawdzić dostępność towaru w konkretnym salonie w aplikacji mobilnej lub na stronie www.empik.com, zarezerwować go i odebrać w sklepie już w ciągu 2 godzin. W salonie jest możliwy poza tym odbiór zamówień złożonych w sklepie internetowym Empik.com i na EmpikFoto.pl.

(źródło Empik)

Dodaj komentarz