Rynek wydawniczy

Targi w Krakowie o przygotowaniach do targów książki

Na dzisiejszej konferencji on-line (8.06.2020, godz. 11:00)  Targi w Krakowie zdradziły, jak wyglądają przygotowania do tegorocznej edycji  Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie w czasie pandemii.

Wśród prelegentów wystąpili: Mateusz Jaworski, Senior Event Marketing Manager w EventiX.pl, Mateusz Kania, Kierownik Działu Organizacji Technicznej i Inspektor ds. Sanitarnych w EXPO Kraków, Przemysław Trawa – Prezes Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego oraz wieloletni Prezes Zarządu Grupy MTP, przedstawiciele Easyfairs Group, Andrzej Trela, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Kluczowych Relacji Konfederacji Lewiatan, Ewa Woch – Wiceprezes Targów w Krakowie. Konferencję prowadzili Katarzyna Gościańska – PR-manager oraz Mariusz Baczyński. 

Konferencja trwała około 45 minut i składała się z dwóch części:

Część 1.
Jak będą wyglądać targi w nowej rzeczywistości? Co się zmieni? Jaka jest rola targów w odmrażaniu gospodarki i budowaniu przewagi konkurencyjnej firm i regionów?

Cześć 2.
Jak zapewnić bezpieczeństwo podczas eventów – konkretne rozwiązania. Jakie technologie i rozwiązania pojawią się jesienią na targach?

https://www.facebook.com/targi.w.krakowie/videos/285270589297311/

Czego dowiedzieliśmy się? Na jedną osobę musi przypadać wolna powierzchnia 4 m.kw., przy czym liczba gości będzie stale monitorowana. Każdej osobie mierzona będzie bezdotykowo temperatura, wszyscy muszą nosić maseczki bądź przyłbice (można je będzie nabyć na terenie targów), dezynfekować przed wejściem dłonie. W halach pełną parą działać będą filtry powietrza, hale oraz sale seminaryjne będą ozonowane. Rejestracja gości odbywać się będzie on-line. Aby w pełni zabezpieczyć gościom uczestnictwo w seminariach, wydarzenia te prowadzone będą w wersji hybrydowej – z jednoczesną transmisją on-line.

Podczas konferencji na czacie zadawano pytania – odpowiedzi zostaną zebrane i opublikowane w specjalnym dokumencie po konferencji.

Dodaj komentarz