Czasopisma Rynek wydawniczy

„Gazeta Wyborcza” rozliczy prezydenta

Wirtualnemedia.pl informują, że od poniedziałku 6 lipca Agora rozdawać będzie 1 mln egz. „Gazety Przed-Wyborczej” krytykującej prezydenturę Andrzeja Dudy. W środę do „Gazety Wyborczej” zostanie dodana „Księga prezydencka. Pięć lat Andrzeja Dudy”. W poniedziałek w dzienniku ukaże się plakat z wizerunkiem Rafała Trzaskowskiego – reprodukcja zniszczonego w Katowicach przez wandali muralu malarza Wilhelma Sasnala.


W 8-stronicowej „Gazecie Przed-Wyborczej” przeczytamy artykuły w krytycznym tonie opisującym kadencję prezydenta Andrzeja Dudy. – Nie było w historii III RP prezydenta, który w tak zawrotnym tempie doprowadził do demontażu demokratycznego państwa prawa, sądów i trybunałów – czytamy w zapowiedzi wydania. – Rozliczamy afery, niespełnione obietnice, styl w jakim sprawuje swój urząd oraz wszystko, o czym Andrzej Duda chciałby zapomnieć. Miał być strażnikiem Konstytucji, stał się jej wielokrotnym gwałcicielem. Miał być politykiem „niezłomnym”, jest bezwolnym sługą prezesa partii i notariuszem rządu. Miał łączyć Polaków, ale dzieli ich i na siebie napuszcza. Miał uosabiać powagę państwa, ale jego zachowania nie licują z powagą urzędu. Zażenowanie w jakie potrafi wprawić obywateli przekracza stany alarmowe. Nie szanuje go nawet jego własne środowisko – wyliczono.

Akcja „Gazety Wyborczej” na zachęcić mieszkańców miast do głosowania.

W najbliższą środę w „Gazecie Wyborczej” pojawi się 16-stronicowa „Księga prezydencka. Pięć lat Andrzeja Dudy”, w której zostanie podsumowana 5-letnia kadencja Andrzeja Dudy, zostanie rozliczona dotychczasowa działalność prezydenta m.in. w sprawie sądownictwa, polityki zagranicznej, służby zdrowia. Prezydent zostanie rozliczamy z wyborczych obietnic.

Czytaj więcej

(źródło wirtualnemedia.pl

Dodaj komentarz