Kiermasze książek Targi, festiwale

MTP zapraszają na Letni Targ Rodzinny

Wraz ze zniesieniem kolejnych ograniczeń i obostrzeń, Międzynarodowe Targi Poznańskie powróciły do organizacji większych i mniejszych wystaw i szeroko rozumianych targów: w ostatnie letnie weekendy na terenach MTP spotkało się kilka tysięcy wielbicieli roślin na Targu Ogrodniczym (20-21.06) czy motoryzacji na Poznań Moto-Fest (27-28.06). W dniach 11-12. W dniach 11-12 lipca MTP serdecznie zapraszają o udziału w Letnim Targu Rodzinnym.


Centrum Letniego Targu Rodzinnego będzie ekspozycja, na której będzie można m.in. uzupełnić biblioteczkę o nowe ciekawe książki prezentowane przez wydawnictwa specjalizujące sie w literaturze zarówno dla dzieci jaki i dorosłych, zapoznać się z ofertą turystyki i podróży, przetestować i zakupić sprzęt sportowy. Na gości targowych będą czekać także liczne atrakcje sportowe przygotowane przez wystawców i partnerów, m.in. rodzinny bieg survialowy. W ramach Letniego Targu Rodzinnego planowane są także zajęcia fitness w targowym plenerze, nauka jazdy na rolkach i wrotkach, strefa longboardów, turniej piłki i nożnej i wiele innych atrakcji.

Oferta gastronomiczna natomiast zaspokoi gusta każdego smakosza – wielbicieli lokalnych przysmaków i żywności eko, a także fanów street foodu, zwłaszcza, że na ekspozycji pojawi się największy food truck w Europie.

Przyjęta formuła organizacyjna to impreza plenerowa, otwarta dla publiczności od godz. 10.00 do 17.00 w sobotę i do godz. 16.00 w niedzielę.

Oczywiście organizacja i realizacja wydarzenia podlega szczególnym zasadom bezpieczeństwa sanitarnego, o czy więcej informacji piszemy w postanowieniach szczegółowych.
(info MTP)

Dodaj komentarz