Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Pągowski w ogrodzie Muzeum Broniewskiego

Muzeum Literatury zaprasza do ogrodu Muzeum Broniewskiego na starym Mokotowie na spotkanie z Andrzejem Pągowskim, artystą grafikiem, autorem ponad 1500 plakatów zapowiadających sztuki teatralne, filmy i festiwale sztuk.


Rozmowa tyczyć będzie książki Być jak Pągowski. Opowieściom o plakatach, z których najbardziej znany jest Andrzej Pągowski, towarzyszą historie wykonanych przez niego okładek książek i płyt, ilustracji prasowych, scenografii teatralnych. W ramach letniego cyklu wydarzeń „Ogród przez lato” z autorem rozmawiać będzie Weronika Wawrzkowicz, dziennikarka znana m.in. z TVN Style, TVN Warszawa i Canal +, jej głos znają Państwo także z audycji w Radiu PiN, czy Radiu Zet Chilli. Obecnie prowadzi blog „Rozmawiam, bo lubię”.

Spotkanie odbędzie się w ramach programu wydarzeń letnich Muzeum Literatury „Ogród przez lato” – w bezpiecznej, przyjaznej przestrzeń na świeżym powietrzu, toczyć się będą rozmowy o książkach, odbywać się będą koncerty, organizowane będą warsztaty rodzinne, turnieje szachowe oraz zajęcia ruchowe.

Wstęp jest wolny, jednak ze względów bezpieczeństwa liczba uczestników jest ograniczona. Swój udziału w spotkaniu należy zgłosił na adres: zapisy@muzeumliteratury.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: „Pągowski”.

FB – wydarzenie
FB – Muzeum Literatury
FB – Rozmawiam, bo lubię 

(info Muzeum Literatury, zdjęcie: Michał Mutor)

Dodaj komentarz