Promocje książek Różne

W BookBook Barbara Popławska i Jacek Gientka

Księgarnia BookBook Wysokie Mazowieckie (Rynek, Piłsudskiego 24) zaprasza 11 sierpnia o godz. 16:00 na spotkanie z bajkowym, damsko-męskim duetem autorskim („Dream Team”, jak napisała jedna z recenzentek).


Barbara Popławska i psychoterapeuta Jacek Gientka, oboje z Poradni Psychologicznej W stronę zmiany, napisali książkę Bajki dorosłych, czerpiąc obficie ze swojego bogatego doświadczenia zawodowego i życiowego.
Bajki dorosłych rysunkami dopowiedziała Elżbieta Rowińska-Garbień. To kolorowanki, więc każdy może nadać im swoje barwy.

  • „Nie cierpię tych bajek, bo tak bardzo są o mnie” – słyszą czasem autorzy od przekornych czytelników.
  • Wiele osób mówi, że odnajduje tam swoich bliskich i dalekich.
  • Bajki nikogo nie zostawiają obojętnym. Można się w nich przejrzeć jak w lustrze, albo jak w krzywym zwierciadle.
  • Wywołują wiele różnych emocji – są nie tylko okazją powrotu do ubranych w kostium bajkowy dziecięcych metafor, co wywołuje nostalgiczny uśmiech, ale też, przez sięgnięcie do archetypów, skłaniają do zadumy.
  • „Ta bajka jest napisana specjalnie dla radiowców” – stwierdził dziennikarz RDC w audycji na żywo (ciekawe, czy zgadniecie, którą opowieść miał na myśli?) – ta i inne historie na spotkaniu autorskim.
  • W jego trakcie autorzy przeczytają bajki, trochę opowiedzą o ich powstawaniu, o różnych emocjach, o ciekawych i zaskakujących sytuacjach związanych z bajkami, o ćwiczeniach literackich w rymowaniu sytuacyjnym, komunikacyjnym i telekomunikacyjnym, o pracy z metaforą i twórczej improwizacji.
  • Książce towarzyszą organizowane cyklicznie w Poradni Psychologicznej W stronę zmiany warsztaty „Jaką bajkę opowiadasz o sobie”, po których każdy z uczestników wychodzi z napisaną przez siebie i o sobie bajką.

Jacek Gientka – psycholog, psychoterapeuta, założyciel Poradni psychologicznej „W stronę zmiany”.
Barbara Popławska – coach, terapeutka, trenerka, performerka, autorka książek, które wpisują się w nurt psychologii pozytywnej: Coaching duszy i Marketing Miłości.

WSTĘPWOLNY

Proszę pamiętać o maseczkach lub przyłbicach…


Księgarnie BookBook to prawie 50 księgarń na terenie całej Polski oraz www.bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek poznają kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez reportaże poradniki, ciekawą ofertę dla najmłodszych i młodych czytelników. Księgarnie Bookbook to także partner wielu inicjatyw wspierających czytelnictwo oraz organizator wydarzeń kulturalnych swoich księgarniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *