Promocje książek Różne

W BookBook Barbara Popławska i Jacek Gientka

Księgarnia BookBook Wysokie Mazowieckie (Rynek, Piłsudskiego 24) zaprasza 11 sierpnia o godz. 16:00 na spotkanie z bajkowym, damsko-męskim duetem autorskim („Dream Team”, jak napisała jedna z recenzentek).


Barbara Popławska i psychoterapeuta Jacek Gientka, oboje z Poradni Psychologicznej W stronę zmiany, napisali książkę Bajki dorosłych, czerpiąc obficie ze swojego bogatego doświadczenia zawodowego i życiowego.
Bajki dorosłych rysunkami dopowiedziała Elżbieta Rowińska-Garbień. To kolorowanki, więc każdy może nadać im swoje barwy.

  • „Nie cierpię tych bajek, bo tak bardzo są o mnie” – słyszą czasem autorzy od przekornych czytelników.
  • Wiele osób mówi, że odnajduje tam swoich bliskich i dalekich.
  • Bajki nikogo nie zostawiają obojętnym. Można się w nich przejrzeć jak w lustrze, albo jak w krzywym zwierciadle.
  • Wywołują wiele różnych emocji – są nie tylko okazją powrotu do ubranych w kostium bajkowy dziecięcych metafor, co wywołuje nostalgiczny uśmiech, ale też, przez sięgnięcie do archetypów, skłaniają do zadumy.
  • „Ta bajka jest napisana specjalnie dla radiowców” – stwierdził dziennikarz RDC w audycji na żywo (ciekawe, czy zgadniecie, którą opowieść miał na myśli?) – ta i inne historie na spotkaniu autorskim.
  • W jego trakcie autorzy przeczytają bajki, trochę opowiedzą o ich powstawaniu, o różnych emocjach, o ciekawych i zaskakujących sytuacjach związanych z bajkami, o ćwiczeniach literackich w rymowaniu sytuacyjnym, komunikacyjnym i telekomunikacyjnym, o pracy z metaforą i twórczej improwizacji.
  • Książce towarzyszą organizowane cyklicznie w Poradni Psychologicznej W stronę zmiany warsztaty „Jaką bajkę opowiadasz o sobie”, po których każdy z uczestników wychodzi z napisaną przez siebie i o sobie bajką.

Jacek Gientka – psycholog, psychoterapeuta, założyciel Poradni psychologicznej „W stronę zmiany”.
Barbara Popławska – coach, terapeutka, trenerka, performerka, autorka książek, które wpisują się w nurt psychologii pozytywnej: Coaching duszy i Marketing Miłości.

WSTĘPWOLNY

Proszę pamiętać o maseczkach lub przyłbicach…


Księgarnie BookBook to prawie 50 księgarń na terenie całej Polski oraz www.bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek poznają kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez reportaże poradniki, ciekawą ofertę dla najmłodszych i młodych czytelników. Księgarnie Bookbook to także partner wielu inicjatyw wspierających czytelnictwo oraz organizator wydarzeń kulturalnych swoich księgarniach.

Dodaj komentarz