Konkursy Różne

Fashion Group z plebiscytem kosmetycznym Fashion Magazine Beauty Awards 2020

Fashion Magazine Beauty Awards 2020 to nowa inicjatywa wydawnictwa Fashion Group, wydawcy luksusowego tytułu “Fashion Magazine” i serwisu fashionpost.pl. W ramach konkursu jury oraz czytelniczki “Fashion Magazine” i fashionpost.pl wybiorą najlepsze produkty kosmetyczne, akcesoria, zapachy i usługi beauty dostępne na polskim rynku. 


Plebiscyt na najlepsze kosmetyki, rozpoczął się na łamach letniego numeru pisma (70) i potrwa do końca roku. W jury zasiedli: Marzena Singh – redaktor naczelna Fashion Magazine, Maja Handke – redaktor prowadząca Fashion Magazine, szefowa działu uroda, Małgosia Socha – aktorka, Julia Kuczyńska Maffashion – influencerka, Ada Fijał – aktorka, Magda Pieczonka – make up artist, Dawid Woliński – projektant mody, Aleksandra Jagielska – dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, Marta Siembab – senselierka i Maciek Maniewski – hair artist.

Marki mogą zgłaszać produkty aż w 17 kategoriach, w tym poza standardowymi, takimi jak pielęgnacja, makijaż czy włosy organizatorzy plebiscytu przewidzieli także zupełnie nowe kategorie takie jak: medycyna estetyczna, e-sklepy z kosmetykami , czy sustainable brand, czyli marka odpowiedzialna społecznie, autentyczna i zrównoważona. Wydawnictwo przewidziało w tej edycji plebiscytu także nagrody dla osób związanych z branżą beauty: makijażysty i stylisty fryzur, lekarza medycyny estetycznej oraz influencerki urodowej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 sierpnia br. Zwycięskie produkty i usługi zaprezentowane zostaną w numerze zimowym pisma.

– “Fashion Magazine” to #wiecejnizmoda. To także kosmetologia i medycyna estetyczna. To, na co zwracamy uwagę, to innowacyjne rozwiązania, ekologiczne podejście i optymalizowanie cech produktów pod konkretną użytkowniczkę lub użytkownika. A ponieważ, pomimo wyzwań związanych z pandemią, branża kosmetyczna rozwija się wyjątkowo dynamicznie, postanowiliśmy udokumentować najciekawsze osiągnięcia na drodze plebiscytu, w którym zwycięzców danego roku wybierze jury oraz Czytelniczki Fashion Magazine i fashionpost.pl – mówi Marzena Singh, redaktor naczelna “Fashion Magazine” i prezes spółki Fashion Group.

Więcej informacji jak się zgłosić oraz formularz i regulamin na stronie wydawcy.


“Fashion Magazine” to jeden z najstarszych tytułów modowych na polskim rynku wydawniczym. Ukazuje się od 20 lat. Redaktor naczelną magazynu jest Marzena Michela Singh.
Fashion Group sp. z o.o. jest wydawcą magazynu Fashion Magazine i serwisu internetowego www.fashionpost.pl oraz organizatorem wydarzenia Nagrody Fashion Magazine, promującego młodych projektantów i ludzi mody. Prezesem spółki jest Marzena Michela Singh.

(info

Dodaj komentarz