Praca Rynek wydawniczy

Praca: Wydawnictwo PROMIC zatrudni osobę na stanowisko specjalista ds. kontaktów zagranicznych

Wydawnictwo PROMIC zatrudni osobę na stanowisko SPECJALISTA DS. KONTAKTÓW Z WYDAWCAMI ZAGRANICZNYMI.

OPIS STANOWISKA:
– utrzymywanie kontaktów i prowadzenie korespondencji z wydawcami zagranicznymi, agencjami literackimi i autorami w związku z nabywaniem nowych tytułów;
– ewidencja umów, certyfikatów rezydencji, danych bankowych i innych dostarczanych przez wydawców i autorów;
– wyszukiwanie propozycji wydawniczych z uwzględnieniem profilu i planu wydawniczego;
– przyjmowanie i weryfikowanie propozycji nadsyłanych do Wydawnictwa oraz zlecanie recenzji wydawniczych;
– udział w targach książki i przygotowanie harmonogramu spotkań

WYMAGANIA:
– wykształcenie wyższe;
– umiejętności obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office;
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka francuskiego);
– dobra organizacja pracy, obowiązkowość, rzetelność, terminowość, uczciwość;
– wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne i komunikatywność;
– umiejętność współpracy w zespole

OFERUJEMY:
– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wydawniczym;
– dobrą atmosferę w miejscu pracy;
– możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: zamowienia@wydawnictwo.pl wraz z klauzulą poufności:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.