Konkursy Najlepsze książki/plebiscyty

„Najlepsza książka na jesień” – plebiscyt portalu granice.pl

Co robić w czasie deszczowych i nieprzyjemnych dni w trakcie pandemii? Można nudzić się na kanapie i oglądać telewizyjne powtórki, grać na konsoli czy szkolić się w nauce języków dzięki aplikacjom na komórce. Można też sięgnąć po świetne książki, które zabiorą nas w prawdziwą literacką podróż. Portal Granice.pl po raz kolejny organizuje plebiscyt „Najlepsza książka na jesień”. Tym razem czytelnicy mają szansę wybrać najlepsze powieści i literaturę faktu na jesień 2020.


Najlepsza książka na jesień – co to za plebiscyt?
Serwis Granice.pl już od ponad 10 lat organizuje kwartalne plebiscyty, w których wybierane są najciekawsze nowości wydawnicze kolejnych miesięcy.

Plebiscyty to szansa na poznanie najnowszych i najciekawszych książek sezonu, wybrania najlepszych z nich głosami czytelników i jury oraz zdobycia pakietów wyjątkowych książek. Cykl wieńczy konkurs, w którym wybierane są najciekawsze książki roku, organizowany zawsze w styczniu.


Interesujące kategorie
W ramach plebiscytu „Najlepsza książka na jesień” czytelnicy mają szansę na zagłosowanie w kilkunastu kategoriach! Wydawcy zgłosili ponad pięćdziesiąt tytułów, wśród których znalazła się zarówno proza zagraniczna, jak i literatura polska czy książki dla dzieci i młodzieży.
„Najlepsza książka na jesień” to także niezwykły konkurs dla czytelników. Oddając głos na ulubione pozycje, internauci zyskują szansę na wygranie nawet 15 książek zgłoszonych do konkursu. Szanse na zwycięstwo wzrastają, gdy czytelnicy przesyłają także uzasadnienie dokonanego wyboru oraz zapraszają do głosowania swoich znajomych.

Wybierz najciekawsze książki tej jesieni i wygraj pakiet 15 nowości wydawniczych!

Głosowanie na najlepsze książki tegorocznej jesieni trwa do 21 października 2020 na specjalnej platformie: ksiazkanajesien.pl.


Granice.pl to polski serwis poświęcony literaturze i kulturze, który od ponad 20 lat wspiera czytelnictwo w sieci. Na łamach tworzonego przez redakcję oraz aktywnych Internautów portalu tysiące czytelników codziennie znajdują recenzje, wywiady, felietony i wiadomości poruszające tematy związane z literaturą.

(info granice.pl)

Dodaj komentarz