Hurt/księgarstwo Księgarnie

Pierwszy salon Empik w Ząbkach

Mieszkańcy Ząbek koło Warszawy 2 października zyskali pierwszy salon Empik w swoim mieście. W poszukiwaniu szerokiego pakietu produktów ze świata kultury i rozrywki oraz artykułów wspierających rozwój zainteresowań mogą kierować się do Centrum Zakupów, gdzie powstał Empik o powierzchni 187 mkw. Dziś i jutro na klientów czekają atrakcyjne rabaty na zakupy.


W nowym sklepie Empik świata Boże Narodzenie nowy wybór produktów ze kultury i rozrywki, m.in. nowości wydawnicze, bestsellery książkowe, muzyczne i filmowe, prasę, artykuły papiernicze, plastyczne czy kreatywne. Nie zabraknie szlak na ciekawe miejsca wolnego, także asortymentu wspierającego rozwój pasji i zainteresowań. W piątek i sobotę (2 i 3 października) wszystkie produkty z kategorii Książka, Muzyka i filmy do opłacenia zakupów -20%.

Wzorem drugi salonów także tutaj użytkownicy mogą korzystać z usług rezerwacji i odbioru szybkiego produktów (tzw. Click & Collect). Sprawdź dostępność towaru w konkretnym sklepie już w aplikacji mobilnej lub na stronie www.empik.com, obniżka i odebrać w sklepie już w ciągu 2 godzin. W sklepie jest także możliwość odbioru ze sklepu internetowego Empik.com czy strony EmpikFoto.pl.

Nowy salon Empik w parku Ząbki Centrum Zakupów, obsługa jest przy ul. Władysława Reymonta 30 i będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21.

(źródło Empik)

Dodaj komentarz