Hurt/księgarstwo Księgarnie Rynek wydawniczy

Żory z drugim salonem Empik

Empik otworzył kolejny salon na terenie województwa śląskiego. Nowy sklep obejmuje blisko 300 mkw. powierzchni handlowej i mieści się na parterze nowo otwartej Galerii Wiślanka w Żorach. Jest drugim salonem marki w tym mieście. Na miejscu klienci znajdą dostęp do pakietu nowości ze świata kultury i rozrywki, prasy czy artykułów kreatywnych. Mogą także skorzystać z usługi ekspresowej rezerwacji i odbioru produktów.

Asortyment nowego salonu w Żorach obejmuje szeroki wybór prasy, nowości wydawniczych oraz bestsellerów książkowych, muzycznych i filmowych. Na sklepowych półkach klienci znajdą szereg inspiracji kulturalnych i rozrywkowych oraz propozycji na ciekawe zorganizowanie czasu wolnego czy rozwoju zainteresowań. Nie zabraknie dużego wyboru materiałów kreatywnych, artykułów papierniczych i plastycznych. Na pierwszych odwiedzających czekają atrakcyjne rabaty na zakupy.

Dzięki nowo otwartej placówce mieszkańcy Żor zyskują kolejny punkt, w którym mogą w wygodny sposób skorzystać z usługi rezerwacji produktu w aplikacji mobilnej Empik lub na stronie www.empik.com i odebrać go już po dwóch godzinach. Na miejscu jest także możliwość bezpłatnego odbioru zamówień złożonych w sklepie internetowym Empik.com i w serwisie EmpikFoto.pl.

(źródło Empik)

Dodaj komentarz