Różne

Kawiarnia Czytelnik apeluje o wsparcie!

Szanowni Państwo,

Odnowiona Kawiarnia Czytelnik w nowym wydaniu, jak cała gastronomia, przeżywa obecnie wyjątkowe trudności. Nie może prowadzić działalności, poza tzw. sprzedażą na wynos, co przynosi znikomy dochód w porównaniu do normalnych czasów. Nowe właścicielki kawiarni zainwestowały ogromne pieniądze w odnowienie i modernizację lokalu, szczególnie kuchni i zaplecza  –  czego z perspektywy klienta nie jesteśmy w stanie nawet zauważyć.


Aby podtrzymać relacje z klientami, nasza kawiarnia sprzedaje obecnie dania na wynos i jak cała gastronomia ledwie zipie. Stosunkowo niewielka sprzedaż na wynos nie pokrywa kosztu utrzymania personelu oraz kosztu mediów, nie mówiąc już o zwrocie nakładów poniesionych na generalny remont.

Zwracam się z do Państwa z gorąca prośbą, o solidarność i zamawianie dań na wynos w Kawiarni Czytelnik. Można je odbierać bezpośrednio, można też zamawiać z dowozem przez telefon 517 569 222. Będę Państwu wdzięczny za rozpropagowanie tej informacji wśród Waszych Znajomych https://www.facebook.com/Kawiarnia-Czytelnik-Nowe-Wydanie-104313854644584/?ref=page_internal

Kawiarnia ma również w ofercie przetwory, ogórki, warzywa, owoce i inne pyszności w słoikach. 

Przed świętami będzie organizowana sprzedaż potraw wigilijnych, przygotowanych na miejscu. Mam nadzieję, że zechcecie Państwo z tej okazji skorzystać.


Nowe właścicielki kawiarni robią wszystko, by przywrócić temu legendarnemu miejscu nimb kawiarni literackiej.

Pomóżmy Kawiarni Czytelnik przetrwać trudne dni, bądźmy razem!


Nikomu chyba nie trzeba przypominać, że Kawiarnia Czytelnik to kultowe miejsce z ponad 60 letnią historią, które od zawsze gościło wybitne osobowości świata literackiego, teatru i sztuki, polityki.

Dodaj komentarz