Hurt/księgarstwo Różne Rynek księgarski w Polsce

Urodzinowy hit księgarni woblink.com

Woblink.com to jedna z największych platform z e-bookami, audiobookami i książkami papierowymi w Polsce. W tym roku księgarnia obchodzi swoje 10. urodziny. Z tej okazji przygotowała konkurs z nagrodą jakiej jeszcze nie było:10 tys. zł do wydania na książki!


Jak zapewnić sobie 10 rys. zł na książki?
Wystarczy w czasie trwania konkursu dokonać zakupu na woblink.com (dowolny produkt o min. wartości 10 zł) i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Czytanie zdarza się wszędzie. Opisz miejsce lub sytuację marzeń, gdzie chciałbyś, aby przydarzyło się Tobie. Można zmyślać i puścić wodze fantazji. Oceniana jest kreatywność.

Zasady są bardzo proste. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy regulamin znajdziecie na
www.woblink.com/konkurs.
Konkurs wystartował 1 grudnia 2020 r. i trwa do 11 stycznia 2021 r.
Każdy może być zwycięzcą!

Poza nagrodą główną, co dwa tygodnie do zdobycia 10 super nagród:
1 x zestaw “czytanie zdarza się wszędzie”:
– czytnik PocketBook Touch HD3 Limited Edition
– słuchawki JBL Club 700 BT
– podstawka pod książkę
9 x bon o wartości 100 zł do wydania na woblink.com

Jest o co walczyć!
Zapraszamy do zabawy i wspólnego świętowania urodzin księgarni woblink.com!


Jak woblink.com wpłynął na rynek książki w Polsce?
10 lat księgarni woblink.com na rynku książki przyniosło wiele zmian i innowacyjnych pomysłów. Woblink.com to nie tylko wszechstronna księgarnia, która w swojej ofercie ma blisko 50 tys. e-booków, 8 tys. audiobooków i ponad 120 tys. książek tradycyjnych od 270 największych polskich wydawnictw. Od wielu lat jest też współorganizatorem Czytaj PL – największej kampanii promującej czytelnictwo w Polsce.

Nasze pomysły spotykają się z zachwytem klientów. Uwielbiają oni akcje specjalne typu „kot w worku” czy działania promocyjne z kodami Bumerang, dzięki którym zaoszczędzili już ponad 10 mln złotych – podsumowuje Paweł Polański, dyrektor księgarni woblink.com.

(info Woblink)

Dodaj komentarz