Poligrafia Technika

Mark Andy i Domino zapraszają na wirtualną premierę nowej hybrydowej maszyny cyfrowej Digital Series iQ

17 lutego br. o godz. 17.00 firmy Mark Andy i Domino wspólnie organizują webinarium poświęcone premierze nowej hybrydowej maszyny cyfrowej – Digital Series iQ. Wydarzenie, poza prezentacją urządzenia zainstalowanego w północnoamerykańskim Centrum Demonstracyjnym Mark Andy, uwzględniać też będzie wystąpienia przedstawicieli obu dostawców oraz sesję pytań i odpowiedzi z aktywnym udziałem uczestników spotkania. Zainteresowani udziałem proszeni są o rejestrowanie się na dedykowanej stronie internetowej https://markandy.zoom.us/webinar/register/WN_D291ziQoSaqPx1JmuX6LTw/

Zaanonsowana zaledwie kilka dni temu maszyna Digital Series iQ to kolejne hybrydowe rozwiązanie w ofercie Mark Andy, stale rozbudowywanej w tym obszarze. Poza nią, na technologii cyfrowej bazują dwa inne modele tego producenta – Digital Series HD i Digital Pro. Oba cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i popularnością wśród drukarń z całego świata, także z naszego kraju – mówi Lena Chmielewska-Bontron, European Marketing Manager w firnie Mark Andy. – Dlatego zachęcamy naszych obecnych i potencjalnych klientów z Polski do aktywnego uczestnictwa w tym specjalnym wydarzeniu. Jego program wskazuje na możliwość pozyskania wielu cennych informacji, zarówno na temat samej maszyny i korzyści jakie oferuje, jak też rynku, na który jest skierowana.

Organizatorzy webinarium anonsują je jako okazję do pierwszej, oficjalnej prezentacji Digital Series iQ podczas wirtualnego pokazu na żywo, jak też do symbolicznego przecięcia wstęgi w związku z wprowadzeniem tego rozwiązania na rynek. Z ramienia Mark Andy wezmą w nim udział: PJ Desai – CEO przedsiębiorstwa, Jerry Henson – Key Account Sales Manager, Steve Schulte – wiceprezes ds. sprzedaży, zaś ze strony Domino Digital Printing: David Ellen – Global Divisional Director oraz Mike Barry – Key Account & OEM Manager.

Prelegenci opowiedzą o wszystkich najważniejszych, anonsowanych przez obie firmy cechach Digital Series iQ: szerokich możliwościach w kontekście produkcji, jaka może być realizowana w maszynie, licznych opcjach w zakresie jej konfiguracji (m.in. wyposażenia w różne opcje wykańczania i uszlachetniania inline) oraz potencjalnych zysków, jakie można wygenerować dzięki jej wdrożeniu.

Digital Series iQ dołącza tym samym do innych hybrydowych rozwiązań Mark Andy, bazujących na technologii cyfrowej – Digital Series HD i Digital Pro. Producent podkreśla, że – podobnie jak wcześniej wprowadzone na rynek modele – nowa maszyna oferuje druk cyfrowy o wysokiej rozdzielczości oraz elastyczność w kontekście realizowanych procesów poligraficznych, wynikającą z możliwości wykańczania i uszlachetniania w trybie inline. Jest też sterowana zaawansowanym oprogramowaniem stworzonym przez Esko i Global Graphics.

Maszyna Digital Series iQ z jednej strony bazuje na niezawodnych i sprawdzonych rozwiązaniach znajdujących zastosowanie w serii naszych maszyn fleksograficznych Evolution Series, z drugiej – wykorzystuje innowacyjny moduł cyfrowego druku inkjetowego firmy Domino, zapewniający najwyższą jakość i precyzję drukowania – mówi Lena Chmielewska-Bontron. – Zapraszamy zatem do udziału przedstawicieli różnych drukarń, zarówno bazujących na technologii konwencjonalnej, jak i cyfrowej. Oba te światy od dawna się przenikają, czego odzwierciedleniem jest chociażby nasze portfolio w tym obszarze. Jednocześnie chcemy już dziś zapowiedzieć indywidualne prezentacje nowej maszyny – wirtualne sesje demo ruszą jeszcze w tym miesiącu. Zachęcamy więc do bezpośredniego kontaktu z nami, jak też do śledzenia naszego bloga i profilu firmowego Mark Andy na portalu LinkedIn, gdzie sukcesywnie pojawiają się wszystkie informacje związane z naszą aktywnością marketingową.

(info Poligraficzna Agencja Informacyjna)

Dodaj komentarz