Różne Rynek wydawniczy

Kapitan Nauka ze Złotym Serduszkiem WOŚP

Kapitan Nauka wylicytował Złote Serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazana w licytacji kwota wsparła główny cel 29. Finału WOŚP – zakup specjalistycznego sprzętu do leczenia dzieci na oddziałach laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wyjątkowy symbol zaangażowania społecznego trafił już w ręce pracowników firmy.

Złote Serduszko zostało wylicytowane w trakcie Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, wydarzenia organizowanego co roku przy okazji Finału WOŚP. Troska o rozwój dzieci i odpowiedzialność społeczna stanowią misję naszego wydawnictwa. Wierzymy, że razem możemy więcej, dlatego staramy się co roku wspierać WOŚP oraz inne inicjatywy pomocowe. Zaangażowanie firmy w działalność społeczną jest niezwykle ważne dla naszego zespołu. Dzielenie się z potrzebującymi jest dla nas budujące i jednoczące, dlatego wszyscy trzymaliśmy kciuki za licytację i kolejny rekord WOŚP w zbiórce funduszy – mówi Mariusz Jachimczuk, Prezes Wydawnictwa Kapitan Nauka.

To kolejne wsparcie udzielone Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy przez Kapitana Naukę. Wiosną firma przekazała środki na Fundusz Interwencyjny WOŚP, który w całości przeznaczony był na walkę z COVID-19.


Kapitan Nauka, to wydawca gier, puzzli i zabawek edukacyjnych dla dzieci. Misją marki jest rozwój potencjału najmłodszych poprzez dostarczanie im wysokiej jakości zabawek, opracowanych przez specjalistów (pedagogów, psychologów, terapeutów) i dostosowanych do potrzeb i możliwości dzieci. Kapitan Nauka jest laureatem prestiżowych konkursów, takich jak „Świat Przyjazny Dziecku” organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka oraz „Zabawka Roku” przyznawany przez portal Zabawkowicz.pl. Dodatkowe informacje: www.KapitanNauka.pl

(info Kapitan Nauka)

Dodaj komentarz