Rynek wydawniczy Spotkania literackie

Sławomir Koper opowie o Osieckiej

„Kochankowie z ulicy Kamiennej”, „Zielono mi” … niezmiennie urzekają. Serial „Osiecka”, emitowany przez TVP, budzi mieszane uczucia, ale też zwiększa zainteresowanie zarówno sztuką słowa, jak i życiem prywatnym poetki.

Sławomir Koper, sięgając do publikacji i materiałów archiwalnych, wypowiedzi wybitnych przedstawicieli epoki, przyjaciół i zwykłych przechodniów, opisał życie zawodowe i prywatne autorki „Okularników” w książce Zachłanne na życie.

22 lutego, w najbliższy poniedziałek, o godz. 19.30 opowie o Agnieszce Osieckiej i podzieli się opinią na temat serialu podczas ekskluzywnego spotkania online „Osiecka. To jeszcze nie koniec!”. Z tym najbardziej znanym pisarzem historycznym w Polsce będzie rozmawiać dziennikarka radia WAWA – Monika Król.

Udział w wydarzeniu jest darmowy, ale wymaga uprzedniej rejestracji na stronie https://osiecka.se.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowo wszyscy uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zakupu książki z autografem autora Sławomira Kopra.

Wydawnictwo Harde i Sławomir Koper zapraszają na ekskluzywne spotkanie online ze Sławomirem Koprem w najbliższy poniedziałek 22 lutego o godzinie 19.30.

(info Wyd. Harde)

Dodaj komentarz