Festiwale literackie Kiermasze książek Targi, festiwale

Rabka Festival 2021

Organizatorzy:


Finansowanie:

Ósma edycja Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej w Rabce odbędzie się w tym roku w dniach 7-10 lipca 2021 – poinformowali na festiwalowym fanpage’u organizatorzy. Czytamy tam: Planujecie już wakacje i pytacie o termin festiwalu… Zatem odpowiadamy: tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7-10 lipca. W Rabce jest dużo możliwości działania na polu (na zewnątrz), więc mamy nadzieję, że przynajmniej część programu uda się zrealizować »na żywo«. Zapraszamy!

W ubiegłym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, program podzielony został na wydarzenia, które odbywały się „na żywo” w Rabce – na świeżym powietrzu, z zachowaniem koniecznego dystansu oraz na codzienne bloki spotkań dla dzieci i dorosłych w Internecie. Można w nich było uczestniczyć poprzez stronę internetową Festiwalu, kanał na YouTubie oraz profilu na Facebooku.

W tym roku tradycyjnie, obok programu dla dzieci, przygotowany zostanie również program dla dorosłych. Rodzice, bibliotekarze i nauczyciele będą mogli zapoznać się  prezentacjami na tematy związane z czytelnictwem, przedstawionymi przez wybitnych ekspertów oraz poznać laureata nagrody „Zwyrtała” – za najlepszy pomysł promujący czytanie.

Dodaj komentarz