Targi Targi w Polsce

Poznańskie Targi Książki na razie odwołane

Tego należało się spodziewać, tegoroczne Poznańskie Targi Książki na razie nie odbędą się. A kiedy? Tego nikt nie wie!

A oto list, jaki został rozesłany przez organizatora Targów, czyli Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Szanowni Państwo, Drodzy Partnerzy,

mija już rok od naszego poprzedniego spotkania na Poznańskich Targach Książki. Wspominamy ten czas z rozrzewnieniem i nostalgią, ale także z radością. Była to bowiem pod wieloma względami wyjątkowa edycja Poznańskich Targów Książki, która nie doszłaby do skutku bez Państwa zaangażowania! Dziękujemy!

Za nami także rok walki z pandemią COVID-19, która wszystkim przysporzyła licznych osobistych zmartwień, a także nowych wyzwań zawodowych. Ostatnie miesiące pokazały nam, jak bardzo ważne są partnerskie relacje i pozytywne kontakty z branżą, dziękujemy za każde słowo wsparcia i zainteresowanie naszym wydarzeniem.

Z przykrością informujemy, że z uwagi na obecną sytuację pandemiczną i związane z nią obostrzenia, nie jesteśmy w stanie na ten moment wyznaczyć nowej daty Poznańskich Targów Książki. Ufamy jednak, że uda nam się z Państwem spotkać jeszcze w tym roku i deklarujemy gotowość do organizacji tego wydarzenia, gdy tylko będzie to możliwe.

Tymczasem zapraszamy Państwa do współtworzenia nowej rzeczywistości Poznańskich Targów Książki. Gorąco zachęcamy do zgłaszania swoich inicjatyw, nowych pomysłów, Państwa potrzeb, które być może ujawniły się w ostatnich miesiącach. Pozostajemy otwarci na rozmowy, wierząc, że tylko stały kontakt z branżą pozwoli nam przygotować jeszcze lepsze i ciekawsze wydarzenie.

Pozdrawiamy,
Zespół Poznańskich Targów Książki

Dodaj komentarz