Konkursy Konkursy literackie Najlepsze książki/plebiscyty

3. Konkurs Literacki “Planeta Izabelin”

Centrum Kultury Izabelin zaprasza do udziału w 3. edycji Konkursu Literackiego poświęconego szeroko rozumianemu tematowi ekologicznego – “Planeta Izabelin”. Konkurs towarzyszy festiwalowi literackiemu – Izabelińskim Spotkaniom z Książką (w tym roku w dniach 11-13 czerwca).

Główna nagroda to 20 tysięcy złotych, dwa wyróżnienia po 2 tysiące złotych każde oraz specjalne wyróżnienie w wysokości 2 tysiące złotych dla książki skierowanej do młodego czytelnika. Nagroda będzie wręczona podczas Festiwalu Izabelińskie Spotkania z Książką. W palnie wystawienie i sprzedaż nagrodzonych książek oraz udział autorów zakwalifikowanych do finału w spotkaniach autorskich.

Do konkursu mogą zgłaszać się wydawnictwa, autorzy oraz stowarzyszenia i organizacje ekologiczne. W konkursie mogą startować książki wydane po polsku w roku poprzedzającym aktualną edycję, czyli w roku 2020. Termin nadsyłania zgłoszonych książek upływa 20 kwietnia 2021 r. Książki (edycje papierowe, po 3 egzemplarze) należy przesłać na adres sekretarza konkursu:

Centrum Kultury Izabelin
Iwona Mazurek
ul. Matejki 21
05-080 Izabelin(info Centrum Kultury Izabelin )

Dodaj komentarz