Poligrafia Ranking drukarń

Już ponad 100 ankiet z ocenami drukarń napłynęło na nasz Ranking

Już 110 ankiet z ocenami drukarń napłynęło na nasz tegoroczny, jubileuszowy, bo już 20. Ranking Polskich Drukarń Dziełowych – cz. 1. „Wydawcy wybierają drukarnie” – dziękujemy. Do ubiegłorocznego rekordu jeszcze nam daleko (napłynęło 286 ankiet) – czekamy na Państwa zgłoszenia

Przypominamy, że ranking przebiega w dwu etapach:

1. „WYDAWCY WYBIERAJĄ DRUKARNIE”  – RANKING DRUKARŃ DZIEŁOWYCH
2. DRUKARNIA DZIEŁOWA ROKU

W pierwszej części to wydawcy oceniają współpracujące z nimi drukarnie. Brane są pod uwagę trzy kategorie: jakość produkcji, terminowość wykonywania zleceń oraz komunikatywność, czyli przepływ informacji między wydawcą a drukarnią. Zakłady oceniamy w skali 1-6 – drukarnia, która uzyska największą ocenę średnią – wygrywa.

Wyniki ogłosimy na naszej stronie wydawca.com.pl oraz w magazynie ,,Wydawca”. Honorowe dyplomy wręczymy podczas targów książki (których? – ze względu na pandemię sami jeszcze nie wiemy).

Po raz drugi już zamieścimy na naszej stronie wykaz drukarń, na bieżąco wskazujący liczbę wydawnictw głosujących na poszczególne zakłady. Tradycyjnie zamieścimy też wykaz wydawnictw i instytucji, które nadesłały ankiety.

Jak zawsze współorganizatorami rankingu są Polskie Towarzystwo Wydawców Książek oraz Sekcja Poligrafów SIMP.

W ZAŁĄCZENIU ANKIETA. WYDAWNICTWA PROSIMY O JEJ WYPEŁNIENIE I ODESŁANIE NA NASZ ADRES E-MAIL (wydawca@go2.pl).
Ankiety przyjmujemy do 11.05.2021.Patronat medialny: „Poligrafika” i „Wydawca”.

Z poważaniem
Andrzej Palacz
red. naczelny
magazynu „Wydawca”
i portalu www.wydawca.com.pl

Dodaj komentarz