materiały poligraficzne

Antalis wprowadza na rynek Coala Air Board

Coala Air Board – płyta z papierowym rdzeniem o strukturze plastra miodu, doskonale płaska, sztywna i wytrzymała, idealne rozwiązanie do celów wszystkich wewnętrznych oznakowań, POS oraz kreatywnych ekspozycji, wydarzeń i wystaw. Coala Air Board stanowi ekologiczną alternatywę dla sztywnych płyt z tworzyw sztucznych.

Coala Air Board to seria lekkich i wyjątkowo sztywnych tablic ekspozycyjnych z wewnętrznym papierowym rdzeniem o strukturze plastra miodu, wykonanych z naturalnego papieru makulaturowego typu kraft. Tektura o strukturze plastra miodu jest niezwykle uniwersalna. Łatwo poddające się cięciu i dostępne z różnymi okładzinami zewnętrznymi płyty Coala Air Board umożliwiają tworzenie efektownych ekspozycji sklepowych lub oznakowań wewnętrznych. Dbałość o środowisko nie musi odbywać się kosztem kreatywności.

Coala Air Board nie zawiera szkodliwych składników, co oznacza, że może być poddana recyklingowi wraz z innymi odpadami papierowymi.

W Antalis naprawdę uważamy, że jest to ekonomiczna i ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych syntetycznych sztywnych podłoży do zastosowań wewnętrznych. Płyty Coala Air Board są dostępne w grubościach 10 mm, 16 mm i 25 mm. Wykonane są w 100% z odnawialnych włókien pierwotnych i wtórnie przetworzonych, posiadają certyfikat FSC i otrzymały ocenę 5 gwiazdek w systemie Antalis Green Star System.

(źródło: Antalis Poland)

Dodaj komentarz