Rynek wydawniczy

Zwyrtała 2021 – konkurs na najlepszy pomysł promujący czytanie – zgłoszenia do 20 maja!!!

Jeszcze tylko do czwartku, 20 maja można nadsyłać zgłoszenia do trzeciej edycji konkursu na najlepszy pomysł promujący czytanie. Serdecznie zapraszam Państwa do udziału. Być może zrealizowaliście projekt, który zdobędzie nagrodę i zainspiruje innych? A może zrobił to ktoś, kogo znacie? Zgłoście go koniecznie. tak pięknie grał, że potrafił porwać aniołów do tańca i roztańczyć całe niebo!


Zachęcona sukcesem wcześniejszych edycji konkursu, Agencja OKO ogłasza kolejną, trzecią, i ponownie szukamy „czytelniczego” Zwyrtały, którego pomysł porwał do lektury i rozczytał szkołę, dzielnicę, wieś, miasto…

Laureatem konkursu może osoba (lub grupa osób), niezależnie od wieku i miejsca działania, której pomysł zachwyci konkursowe jury w składzie: prof. Anna Janus-Sitarz, prof. Grzegorz Leszczyński, pan Konstanty Przybora.

Aby wziąć udział należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić i przysłać poczta tradycyjną lub mailowo do 20 maja 2021 r., na adres Biblioteki w Rabce-Zdroju krótki formularz z opisem projektu. Szczegółowe informacje, regulamin i formularz znajdują się na stronie internetowej https://www.rabkafestival.pl/aktualnosci/konkursy

Główna nagroda to: tytuł zwycięzcy konkursu i dyplom, wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego, możliwość publikacji zwycięskiego pomysłu oraz jego prezentacji podczas warsztatów dla dorosłych w ramach Rabka Festival 2021, a także ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. trzydniowy pobyt, z osobą towarzyszącą, w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA. Przewidujemy także przyznanie pięciu wyróżnień.

Konkurs organizowany jest w ramach Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Rabka Festival, który odbędzie się w tym roku w dniach 7-10 lipca.

(info Agencja Promocyjna OKO)

Dodaj komentarz