Filmy Rynek wydawniczy

Netflix nakręci dwie kolejne części filmu “365 dni”

Netflix ogłosił rozpoczęcie produkcji drugiej i trzeciej części erotycznego filmu “365 dni” na podstawie książek Blanki Lipińskiej. Tak jak w pierwszym filmie w rolach głównych wystąpią Michele Morrone, Anna-Maria Sieklucka i Magdalena Lamparska.


Produkcja kolejnej części “365 dni” ma ruszyć jeszcze w maju w Polsce i we Włoszech, a na platformie Netflix ma pojawić się w roku przyszłym. Filmy będą luźno oparte na książkowej trylogii (Ten dzień i Kolejne 365 dni) Blanki Lipińskiej, która współpracowała przy tworzeniu scenariusza autorstwa Mojcy Tirs i Tomasza Mandesa. Barbara Białowąs i Tomasz Mandes wyreżyserują oba filmy.

W obsadzie kolejnych części filmu 365 dni ponownie pojawią się Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka, a także Magdalena Lamparska (Olga), Otar Saralidze (Domenico). Do obsady dołączy Simone Susinna, który wcieli się w nową postać, Nacho. 

Produkcją zajmą się Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes (Ekipa), Maciej Kawulski (Open Mind One).

Przypominamy, że Film “365 dni” znalazł się na liście Top10 Netflix w ponad 90 krajach i zajął czwarte miejsce wśród najczęściej wyszukiwanych filmów w Google na całym świecie w 2020 roku. Jednocześnie w tym roku zdobył Wielkiego Węża dla najgorszego filmu roku i aż sześć nominacji do tegorocznych Złotych Malin.

(źródło Netflix)

Dodaj komentarz