Nowości wydawnicze Publikacje elektroniczne Zapowiedzi wydawnicze

Popularni polscy TikTokerzy z e-bookiem „Jak zdobyć wymarzonego chłopaka?”

Fani polskich TikTokerów mają szansę poznać swoich ulubionych twórców w nowej odsłonie – Pasiek, czyli Jan Marciniak, Cypriano Italiano i Kamil Szymczak stworzyli e-booka Jak zdobyć wymarzonego chłopaka? Wydawnictwo skierowane jest do fanek i fanów TikTokerów, ciekawych ich miłosnych doświadczeń i poglądów na związek, oraz do młodych dziewczyn, które chciałyby wejść w związek, jednak czują się w świecie romantycznych relacji jeszcze nieco zagubione.


TikTok to jedna z najpopularniejszych aplikacji wśród młodego pokolenia. Jak podaje zagraniczny portal businessofapps.com, miesięczny bilans aktywnych użytkowników globalnie wynosi aż 689 milionów.
W Europie liczba ta sięga 100 milionów. Grudzień 2020 roku stanął pod znakiem 6 miliardów pobrań aplikacji łącznie.

Wiodący twórcy aplikacji – Pasiek, Cypriano Italiano i Kamil Szymczak mają szerokie grono fanów i obserwatorów. Pasiek, najpopularniejszy TikToker roku 2020, ma 2,3 mln obserwujących. Cypriano Italiano może pochwalić się 658 000 obserwatorami na platformie, a grono fanów Kamila to aż 385 000 osób. Twórcy w nowym e-booku dzielą się swoimi miłosnymi doświadczeniami, opowiadają, co doceniają w dziewczynach oraz to, z jakimi trudnościami można mierzyć się w związkach. Chłopaki mówią, jak zrozumieć chłopaków. W końcu kto mógłby to wytłumaczyć lepiej od nich?

Choćby dziewczyna byłaby najpiękniejsza na świecie, lecz miała mało atrakcyjne wnętrze, nie umiałbym z nią być
– podkreśla Jan Marciniak (Pasiek).

Popularni TikTokerzy szczerze i bez owijania w bawełnę opowiadają o swoich miłosnych perypetiach.
W e-booku przedstawiają prywatną stronę swojej codzienności. Cypriano Italiano, Pasiek i Kamil Szymczak pokazują, że ich życie to nie tylko ładne i zabawne kadry z TikToka. Choć ich konta w mediach społecznościowych obserwowane są przez miliony użytkowników, w kwestii uczuć nie różnią się od zwykłych chłopaków – również przeżywają zauroczenia, rozstania, czasem nawet zdrady. Opowiadają o tym, jak trudne są to przeżycia, szczególnie, gdy przyglądają się im tysiące obserwatorów.

Uważam, że w każdej kobiecie można dostrzec coś pięknego. Facet patrzy na to jak się uśmiechasz, zachowujesz, co mówisz, jak mówisz i myśli sobie: „Jaka ona jest piękna!” – mówi Cypriano Italiano.

Treść e-booka przygotowanego przez ulubieńców publiczności polskiego TikToka niesie ważne przesłanie – bądźcie sobą i nie zapominajcie o swoich wartościach! Szczerość w bliskiej relacji to podstawa, a bez zaufania nie da się zbudować szczęśliwego związku. Dostosowywanie się do innych i udawanie kogoś, kim się nie jest, prowadzi do wielu konfliktów i nieporozumień. A w efekcie… do złamanego serca!

Dobry związek rozwija obydwoje partnerów, motywuje ich by stawali się lepszymi ludźmi
– zauważa Kamil Szymczak.

Premiera e-booka „Jak zdobyć wymarzonego chłopka?”, napisanego przez gwiazdy polskiego TikToka, miała miejsce 12 lipca 2021. E-book dostępny jest w sprzedaży na platformie fansi.pl.


fansi to start-up z obszaru influencer marketingu oraz e-commerce od twórców BrandBuddies – czołowej agencji, platformy influencer marketingu w Polsce. fansi to platforma e-commerce umożliwiająca twórcom/influencerom monetyzację swojej popularności poprzez sprzedaż produktów, usług oraz doświadczeń zaś ich odbiorcom dająca dostęp do unikalnych rynkowo dóbr od ich idoli/autorytetów.

Dodaj komentarz