Konkursy Różne

Pomóż wybrać najlepszych influencerów książkowych 2021 roku!

Serwis Granice.pl już po raz czwarty przygotowuje zestawienie najlepszych twórców internetowych zajmujących się literaturą. Podobnie jak w ubiegłych latach, także i teraz redakcja zachęca czytelników, blogerów, pisarzy i wydawców do przesyłania propozycji ulubionych twórców, którzy powinni znaleźć się w zestawieniu.


Od kilku lat serwis o literaturze, portal Granice.pl, przygotowuje zestawienie „TOP influencerów książkowych”. Choć określenie to budzi kontrowersje – szczególnie wśród językowych purystów – to zarazem znakomicie pokazuje, jak różnorodną aktywność związaną ze światem literatury podejmują internetowi twórcy. W zestawieniu znaleźć można najbardziej wartościowe, interesujące i wpływowe blogi, vlogi, podcasty i konta w serwisach społecznościowych (na Instagramie, Facebooku i na TikToku), których twórcy promują literaturę i modę na czytanie. Zestawienie publikowane jest co roku na łamach portalu Granice.pl w Dniu Blogów, a więc 31 sierpnia. Obecnie czytelnicy portalu mogą zapoznać się z ubiegłoroczną listą: TOP influencerów książkowych 2020.

Podobnie jak w poprzednich latach, także i teraz redakcja serwisu zachęca czytelników, wydawców, bibliotekarzy, pisarzy oraz wszystkich zainteresowanych do przesyłania własnych propozycji kandydatów do miana „influencera roku”. Zgłosić można każdego twórcę, który aktywnie promuje literaturę w sieci – zarówno blogerów, YouTuberów, Instagramerów, autorów podcastów czy TikTokerów. Z przesłanymi propozycjami zapozna się redakcja serwisu, a 31.08 zaprezentuje listę najciekawszych blogów książkowych 2021 roku.
Propozycje nadsyłać można na adres mailowy: pobarski@granice.pl oraz zgłosić w formularzu online dostępnym na łamach serwisu: Pomóż wybrać najlepszych influencerów książkowych 2021 roku!


Dodatkowe informacje:
Patryk Obarski
m: pobarski@granice.pl

Dodaj komentarz