Filmy

Ukazał się zwiastun nowego filmu Clinta Eastwooda „Cry Macho”

91-letni Clint Eastwood przygotowuje się do prezentacji swojego nowego filmu. Będzie nim adaptacja powieści Richarda Nasha pt. Cry Macho. Eastwood nie tylko wyreżyserował film, ale też zagrał w nim główną rolę.

Pierwszy zwiastun filmu zamieszczony został na oficjalnym kanale Youtube producenta filmu, czyli Warner Bros. W ciągu pierwszych godzin dwuminutowy film obejrzano już ponad 700 tysięcy razy.

Nowy film legendarnego Clinta Eastwooda rozgrywa się w 1978 roku i opowiada historię starzejącego się gwiazdora rodeo, który na zlecenie swego byłego szefa podejmuje się sprowadzić z Meksyku jego syna. Przemierzając Meksyk w drodze Teksasu, ta nietypowa para staje w obliczu niespodziewanych trudności, które każą mężczyźnie zastanowić się nad własnym losem i pokazać chłopcu, co to znaczy być dobrym człowiekiem. “The New York Times” nazwał film opowieścią o dwóch ludziach, którzy pomagają sobie nawzajem w trudnych chwilach.

W filmie zagrali: Eduardo Minette, Natalia Traven, Dwight Yoakam, Fernanda Urrejola, Horacio Garcia Rojas.

Podobnie jak inne filmy Warner Bros., film Clinta Eastwooda trafi na ekrany kin równolegle z jego pokazem na  HBO Max. Amerykańską premierę zaplanowano na 17 września, w polskich kinach na 12 listopada.


Nathan Richard Nash (właściwie Nathan Richard Nusbaum) (1913-2020); amerykański pisarz scenarzysta i dramaturg, znany głownie z programów na Broadwayu oraz dramatu The Rain Seller (Zaklinacz deszczu).

(źródło Werner Bros Polska)

Dodaj komentarz