Poligrafia poligrafia - różne

Konkursu o Złoty Medal targów Festiwal Marketingu i Druku – wyniki

Znamy zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów Festiwal Marketingu i Druku. Nagrodzone zgłoszenia zostaną zaprezentowane właśnie podczas zbliżających się targów.


Kandydatów do nagrody (wyroby i sprzęt) mogli zgłaszać wystawcy Festiwalu. O wyborze Jury decydowały takie elementy, jak jak nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych, innowacyjne technologie lub rozwiązania, szczególne zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i jego eksploatacji (cena, koszty eksploatacji i serwisu, koszty utylizacji), pozytywne oddziaływanie produktu na środowisko, wysoka funkcjonalność produktu czy jego estetyka.

W skład Jury konkursowego weszli przedstawiciele i specjaliści z rynku reklamy i poligrafii: Ewa Woch (wiceprezes Targów w Krakowie Sp. z o.o.), Jolanta Ziemniak-Ronke (redaktor naczelna “Świata Druku”, Beata Pyś-Skrońska (z-ca dyrektora Polskiej Izbie Opakowań, Mirosław Pawliński (redaktor naczelny “Świata Poligrafii”), Łukasz Łukasiewicz (redaktor naczelny portalu SIGNS.PL), Jacek Stencel (prezes Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego), Robert Załupski (dyrektor generalny OOH magazine.

Wszystkie nagrodzone zgłoszenia można zobaczyć: TUTAJ [PDF]

FestiwalDruku.pl odbędzie się 15-16 września 2021 r. w EXPO XXI Warszawa. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kolejna edycja Raportu Dostawców Mediów i Maszyn – publikacji o rynku poligrafii reklamowej oraz opakowań i druku etykiet, wraz z katalogiem targowym.
(źródło signs.pl)

Dodaj komentarz