Konkursy literackie

Konkurs na thriller

Wydawnictwa Spisek Pisarzy poszukuje twórców thrillerów i ogłasza konkurs literacki.

A oto informacja organizatora.
W konkursie chcemy wyłowić zupełnie nowe nazwiska na pisarskiej scenie, ale nie kierujemy go tylko do debiutantów – może wziąć w nim udział każdy dorosły twórca, który stworzy powieść mieszczącą się w ramach gatunku thrillera! Nie narzucamy żadnych motywów przewodnich ani podgatunków – jeśli masz w szufladzie thriller erotyczny, szpiegowski czy medyczny albo chodzi Ci po głowie thriller sensacyjny, domestic noir, komediowy, psychologiczny albo jakikolwiek inny, to zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Konkurs ogłoszony został 20 sierpnia, potrwa do 20 grudnia tego roku – w tym czasie czekamy na zgłoszenia tekstów. Ogłoszenie wyników odbędzie się pod koniec marca za pośrednictwem naszych kanałów w social mediach – z laureatem skontaktujemy się osobiście wcześniej. Na autora lub autorkę najlepszego tekstu czeka umowa wydawnicza, honorarium na poziomie 20% ceny zbytu, zaliczka w wysokości 2000 złotych brutto, a także możliwość podjęcia długofalowej współpracy z Wydawnictwem.

Więcej szczegółów oraz regulamin na stronie wydawnictwa.


Spisek Pisarzy to nowa na rynku wydawniczym oficyna. Na stronie www tak o sobie piszą jej założyciele:

Zaczęliśmy od bloga pisarskiego…

Ale udzielanie porad pisarskich przestało nam wystarczać. W naszych głowach zawsze błądziła myśl o własnej oficynie. W 2021 stała się ona rzeczywistością.

Jesteśmy młodym małżeństwem, które kocha książki i żyje z pisania. Poszukujemy perełek literackich – historii, które mają potencjał, ale niekoniecznie wpasowują się w aktualne trendy rynku. Chcemy wydawać powieści tęczowe, romanse, thrillery oraz fantastykę. Nie zamierzamy się jednak ograniczać.

(info wg Spisek Pisarzy)

Dodaj komentarz