Promocje książek Spotkania literackie Targi w Polsce

“Wyszyński. 40 spojrzeń”. Spotkanie autorskie z o. prof. Zdzisławem Kijasem wokół postaci Prymasa Tysiąclecia

O Prymasie Tysiąclecia słyszał każdy, nie każdy jednak wie, jak głębokiej pobożności i pięknej wrażliwości był to człowiek. O. Zdzisław Kijas w biografii Wyszyńskiego odkrywa na nowo bohatera swojej książki z jego tęsknotami, pragnieniami, obawami, otwartością na drugiego człowieka, miłością do Boga i bliźniego. Pokazuje też, czego każdy z nas może nauczyć się od nowego błogosławionego w obecnych czasach!


Zdzisław Józef Kijas
WYSZYŃSKI. 40 SPOJRZEŃ
264 str..
Format: 129 x 208 mm/ 146 x 235
Oprawa miękka/Oprawa twarda


Wydawnictwo Bratni Zew zaprasza na spotkanie z o. prof. Zdzisławem Kijasem, które będzie miało miejsce 25.09.2021 w godzinach 14-14.30 w czasie Targów Wydawców Katolickich w Warszawie. Warto przekonać się, jak bardzo nauczanie nowego błogosławionego jest aktualne w dzisiejszych czasach. Rozmowa z autorem, będącym jednocześnie relatorem procesu beatyfikacyjnego, przybliży te cechy Prymasa Tysiąclecia, których do tej pory nie eksponowano – świetną organizację czasu, sumienność w wypełnianiu codziennych obowiązków, duchową wrażliwość na otaczający świat.

Przekonaj się, czy naprawdę znasz bł. Stefana Wyszyńskiego, czego może Cię nauczyć i czemu warto wsłuchiwać się w jego słowa właśnie dziś!

(info Bratni Zew)

Dodaj komentarz