Nowości wydawnicze Rynek wydawniczy Zapowiedzi wydawnicze

Roni Loren: – “Ty i cała reszta” – zapowiedź wyd. Słowne

Roni Loren
TY I CAŁA RESZTA
Premiera 29 września 2021

Emocjonujący, zabawny, zaskakujący romans Roni Loren – jednej z najlepiej zapowiadających się współczesnych autorek książek obyczajowych.


Wszyscy znają Miz Poppy, recenzentkę, która barwnie i dowcipnie opisuje życie artystyczne Nowego Orleanu. Nikt jednak nie wie, że za tym pseudonimem kryje się Hollyn Tate. Problemy Hollyn powodują, że dziewczyna – błyskotliwa i śmiała jako autorka tekstów – w prawdziwym życiu jest zamknięta w sobie i stroni od ludzi. Okoliczności sprawiają jednak, że postanawia wyjść ze strefy komfortu i poznaje Jaspera.

Jasper, początkujący aktor marzący o własnym teatrze, proponuje Hollyn, że pomoże jej pokonać lęk i niepewność. Zaraźliwy urok chłopaka sprawia, że dziewczyna zgadza się na kilka lekcji aktorstwa. Szybko okazuje się, że pomiędzy odgrywaniem romantycznych scen, a prawdziwym uczuciem granica jest bardzo cienka. Czy Hollyn i Jasper poprzestaną na przyjaźni? Czy dzięki tej relacji Hollyn uwierzy w siebie na tyle, by zaakceptować własne niedoskonałości?


O autorce:
Roni Loren stworzyła swój pierwszy romans, gdy miała piętnaście lat i odkryła, że pisanie o chłopcach jest dużo łatwiejsze, niż rozmawianie z nimi w realu. Od tamtej pory jej umiejętność flirtowania nie polepszyła się ani trochę, ale za to uważa, że jej umiejętności pisarskie mocno się poprawiły.
Ma tytuł magistra pracy socjalnej i przez lata pracowała jako doradca w zakresie zdrowia psychicznego. Od niedawna pisze na pełen etat w swoim przytulnym biurze w Dallas w Teksasie, gdzie poddaje terapii bohaterów swoich książek. Zdobyła dwie nagrody RITA i New York Times i USA Today dla bestsellerowej autorki.
(info Słowne)

Dodaj komentarz