EDYCJA 2020/2021 Konkurs EDYCJA

Konkurs EDYCJA 2020/2021

Sponsorzy:

Po raz kolejny zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w naszym Konkursie na Książkę Edytorsko Doskonałą EDYCJA. Z przyjemnością poznamy i zaprezentujemy na naszych łamach to, co Państwa zdaniem zasługuje na wyróżnienie wśród wydawanych publikacji.


Szukamy rzeczy nie tyle pięknych (to rzecz niewymierna) co oryginalnych, ciekawych, „edytorsko doskonałych”. Niektóre z nadesłanych przez Państwa książek zostaną zaprezentowane na łamach „Wydawcy” i stronie Konkursu na Facebooku. Tam też informować będziemy o wszelkich nowościach związanych z konkursem. Wydawca książki najpiękniejszej, zgodnie z mottem naszego konkursu – „edytorsko doskonałej”, zostanie uhonorowana nagrodami.

W imieniu swoim, magazynu „Wydawca”, portalu www.wydawca.com.pl oraz sponsorów nagród (w tym tradycyjnie już firmy Arctic Paper Polska i Drukarni Wydawniczej im. W.L. Anczyca) zapraszamy wszystkich wydawców do udziału w Konkursie EDYCJA. Książki (po jednym egz.) wydane w okresie październik 2020 – październik 2021 prosimy nadsyłać na adres naszego pisma w terminie do 5.11.2021 roku.

adres redakcji:
„Wydawca”
03-130 Warszawa
ul. A. Kamińskiego 20a m. 39

Uwaga, książki można wysyłać bez jakiegoś specjalnego listu przewodniego, wystarczy napisać, że są to książki na konkurs.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Książki ocenia jury pod przewodnictwem prof. Lecha Majewskiego.
Nagradzane jest wydawnictwo. Ocenie podlega całokształt prac nad książką.

Po raz pierwszy w naszej historii rozstrzygnięcie EDYCJI nie będzie mieć miejsce podczas Targów Książki w Krakowie. Po raz pierwszy też nie będzie tam naszego stoiska. Powód oczywisty – wciąż obawiamy się pandemii. W związku z powyższym ogłoszenie wyników konkursu podamy w wersji on-line.

Red. naczelny „Wydawcy”
Andrzej Palacz