Różne Rynek wydawniczy

Śpiewana historia o bohaterach Dumasa

7 listopada w Moskwie w sali koncertowej Izmajłowo odbędzie się premiera musicalu „Hrabina de la Fère” – nowe spojrzenie na wydarzenia, które pozostały poza wątkiem powieści Trzej muszkieterowie przedstawi autor opery rockowej „Karamazowowie” Aleksandr Ragulin.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, musical odkrywa historię sprzed wydarzeń  podanych w powieści – „odsłaniając rąbka tajemnicy między hrabią de la Fère (Atos) i jego młodą żoną”.

W produkcji wezmą udział Anastasia Stotskaja, Aleksandr Suchanow, Sergej Peregudow, Rostisław Kołpakow i inni. Główną rolę kobiecą – Milady, czyli hrabinę de la Fère – zagra Anastasia Kryłowa, gwiazda mistycznego serialu telewizyjnego opartego na scenariuszu Dmitrija Głuchowskiego “Topi”.

Nasz spektakl jest muzyczną interpretacją powieści, która nie wymaga wprowadzenia. Oferujemy widzom zupełnie inne spojrzenie na znane postaci. Odkrywamy znanych bohaterów z absolutnie nieoczekiwanej i zaskakującej strony. Proponujemy dowiedzieć się o nich coś nowego – mówi Aleksandr Ragulin.

(źródło Bookmix.ru, drzeworyt wg rysunku Maurice’a Leloira – Wikipedia)

Dodaj komentarz