Różne Rynek wydawniczy

Spotkaj ulubione pisarki podczas Niegrzecznego Dark Weekendu. Darmowe wydarzenie online dla miłośniczek erotyków

Spotkania z autorkami, test wiedzy o romansach, a także panele dyskusyjne to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych w ramach Niegrzecznego Dark Weekendu. Już 19 listopada (piątek), w godzinach 12:00-21:00, miłośnicy erotyków będą mogli porozmawiać z takimi autorkami jak: Monica James, Ada Tulińska, czy Monika Skabara. Organizatorami darmowego wydarzenia online jest Wydawnictwo Kobiece oraz TaniaKsiazka.pl.


Niegrzeczny Dark Weekend to spotkanie online, które jest zapowiedzią Zlotu Fanek Niegrzecznych Książek, cieszącego się dużym zainteresowaniem wśród miłośniczek erotyków i romansów. Organizatorzy wydarzenia – Wydawnictwo Kobiece oraz TaniaKsiazka.pl, zadbali o wyjątkowy harmonogram, w którym każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie. Oprócz obecności autorek bestsellerów, program przewiduje także test, podczas którego uczestnicy będą mogli wykazać się znajomością literatury erotycznej. Ostatnią atrakcją wieczoru są panele dyskusyjne, które skupią się na rozmowach pisarek o niebezpiecznych związkach czy poruszą wątki mafijne. Całe spotkanie będzie transmitowane na Facebooku księgarni TaniaKsiazka.pl oraz na profilu Niegrzeczne Książki.

Niegrzeczny Dark Weekend to tylko mała zapowiedź Zlotu Fanek Niegrzecznych Książek, który TaniaKsiazka.pl i Wydawnictwo Kobiece organizują od lat. Poza różnymi atrakcjami i możliwością rozmowy z ulubionymi pisarkami, sklep dodatkowo przygotował specjalne oferty i promocje. Takie wydarzenia cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem — mówi Martyna Wołosewicz z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, marki należącej do spółki Glosel — Jako księgarnia, posiadamy bardzo szeroki wybór literatury erotyczno-romantycznej. To właśnie takie gatunki są teraz w modzie i królują wśród polskich czytelniczek. Dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, organizujemy Niegrzeczny Dark Weekend, który będzie przedsmakiem nadchodzącego zlotu – dodaje Martyna Wołosewicz z TaniaKsiazka.pl.

Darmowe spotkania z autorkami oraz test wiedzy o książkach
Udział w wydarzeniu jest całkowicie darmowy i dedykowany wszystkim, którzy chcą spędzić dzień w pikantnej atmosferze. Start zaplanowano na godzinę 12:00, o której rozpocznie się spotkanie z pisarką z Melbourne – Monicą James, znaną z gatunków takich jak kryminał, sensacja, a także romans i literatura obyczajowa. Najpopularniejszym dziełem autorki jest trylogia erotyczna zatytułowana „All The Pretty Things”. Uczestnicy będą mogli w komentarzach zadawać pytania i dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych bohaterach czy kolejnych planowanych publikacjach. Po rozmowie z James, nastąpi przerwa, po której odbędzie się test znajomości mrocznych Niegrzecznych Książek, który sprawdzi jak osoby biorące udział w spotkaniu znają poszczególne publikacje.

Panele dyskusyjne i rozmowy
Na wieczór zaplanowano dwa panele dyskusyjne. Pierwszy z nich poruszy tematy mafijne, które coraz częściej pojawiają się w romansach. Jest to stosunkowo nowy gatunek na rynku wydawniczym, który zyskuje na popularności. Niespodziewane zwroty akcji oraz zakazana miłość do gangstera, to jedne z licznych motywów pojawiających się w książkach tego typu. W rozmowie wezmą udział goście specjalni, w tym Monika Skabara znana z serii pt. „Dziewictwo” oraz Ada Tulińska, kojarzona głównie z cyklu „Bracia Vedetti”. Obie autorki miały już okazje być gośćmi Zlotu Fanek Niegrzecznych Książek. Podczas spotkania, uczestnicy będą mogli także posłuchać Moniki Magoski-Suchar, polskiej pisarki, tworzącej pikantne powieści obyczajowe z wątkami kryminalnymi. Ostatnia powieść jej autorstwa nosi tytuł W słońcu Dubaju.

Wieczór zakończy drugi panel, który skupi się na tematyce thrillerów erotycznych oraz motywie niebezpiecznych związków. Nie zabraknie rozmów o pożądaniu, prawdzie i zbrodni będącymi główną fabułą tego gatunku. W tej części rozmówcami będą Emilia Szelest tworząca powieści będące połączeniem erotyku z kryminałem oraz Ludka Skrzydlewska, najchętniej podejmująca tematykę romansu z wątkami sensacyjno-kryminalnymi.

Z okazji wydarzenia Niegrzeczny Dark Weekend od soboty do niedzieli w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl będą obowiązywać specjalne zniżki i oferty. Zainteresowani będą mogli zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach i otrzymać aż -45% rabatu na książki. Promocją zostanie objęta większość asortymentu Wydawnictwa Kobiecego.


Szczegóły wydarzenia https://www.taniaksiazka.pl/strefa-niegrzecznych-ksiazek-a-785.html.


TaniaKsiazka.pl to istniejąca od 2006 roku, prężnie rozwijająca się księgarnia online z siedzibą w Białymstoku. TaniaKsiazka.pl to marka należąca do spółki Glosel. Jej misją jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i poszerzanie grona polskich czytelników. W asortymencie sklepu znajduje się ponad 400 tys. produktów, wśród których dostępne są m.in. książki, gry i zabawki. TaniaKsiazka.pl stale powiększa sieć stacjonarnych punktów odbioru zamówień online. Obecnie w całej Polsce jest ich 18, a do końca roku powstanie kilkadziesiąt kolejnych. Od 2020 roku marka organizuje Targi Książki Online. Ostatnia edycja przyjęła formę festiwalu literackiego WyCzytOn, w którym wzięło udział ponad 3 miliony czytelników.

Glosel to firma specjalizująca się głównie w obszarach sprzedaży książek oraz produktów FMCG w internecie. Pod jej parasolem działają marki, takie jak TaniaKsiazka.pl i Bee.pl. Siedziba firmy mieści się w industrialnie urządzonym biurze w Białymstoku. Dodatkowo spółka posiada ponad 8 tys. mkw. powierzchni magazynów w nowoczesnym kompleksie Panattoni Park, z którego realizuje zamówienia. Glosel zarządza także 5 księgarniami zlokalizowanymi w północno-wschodniej Polsce.
(info goodonepr.pl)

Dodaj komentarz