Rynek wydawniczy Szkolenia

Szczyt Cyfrowy ONZ IGF Katowice 2021 z udziałem przedstawiciela PIK-u

Tegorocznym gospodarzem organizowanego przez ONZ Szczytu Cyfrowego –  Forum Zarządzania Internetem (IGF – International Governance Forum) jest Polska. Wydarzenie, którego organizatorem jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, odbędzie się w dniach 6-10 grudnia 2021 roku, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Stowarzyszenie Kreatywna Polska zgłosiło na Szczyt Cyfrowy tematyczny panel o obiegu treści chronionych prawem autorskim w Internecie. Panel SKP z udziałem przedstawiciela odbędzie się  7.12.2021 w godzinach 9:00-9:30.

W panelu wystąpią Mikołaj Małaczyński (prezes Legimi, członek Rady PIK) oraz Damian Flisak (Ringier Axel Springer Polska).

Dyskusja będzie transmitowana przez program Zoom Clients for meetings (aby wziąć w niej udział rekomendowane jest zainstalowanie go na swoim urządzeniu).

Należy również zarejestrować się na tej stronie.


GF (Internet Governance Forum/Światowe Forum Zarządzania Internetem) to międzynarodowe spotkanie z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych, umożliwiające globalną dyskusję o rozwoju internetu. Jest miejscem wymiany myśli i doświadczeń w zakresie zarządzania internetem.

W Światowym Forum Zarządzania Internetem 2021 udział wezmą ustawodawcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele świata nauki i organizacji pozarządowych. Kilka tysięcy osób z całego globu będzie dyskutować o możliwościach i wyzwaniach stawianych przez internet, a także sposobach pełnego wykorzystania jego potencjału.

Polska po raz pierwszy będzie gospodarzem organizowanego przez ONZ Szczytu Cyfrowego –  Forum Zarządzania Internetem. Wydarzenie, którego organizatorem jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, odbędzie się w dniach 6-10 grudnia 2021 roku, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Więcej o szczycie IGF Form (czytaj)

(info PIK, strony organizatora)

Dodaj komentarz