Konkursy Najlepsze książki/plebiscyty

Debiut Literacki – Pióro Roku 2021 – zapraszamy do wysyłania zgłoszeń

Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” organizują I edycję plebiscytu literackiego pod nazwą Debiut Literacki Pióro Roku 2021. W planie kontynuacja plebiscytu w kolejnych latach.


Plebiscyt ma charakter niezależny, może wziąć w nim udział każdy polski pisarz, który w 2021 roku wydał – w wersji drukowanej – swą pierwszą książkę. Głosowanie również będzie mieć charakter niezależny, bowiem głosy będą pochodzić od czytelników.

Zgłoszenia Debiutantów organizatorzy przyjmują od wydawców książek, bądź bezpośrednio od Autorów pod adresem:

kontakt@autorzywobiektywie.pl

w nieprzekraczalnym terminie do 28 lutego 2022 roku.

Głosowanie odbędzie się on-line w w dniach 1-31 marca 2022 roku na stronie internetowej Plebiscytu. Laureatem Plebiscytu zostanie Autor, którego książka zdobędzie największą liczbę głosów.

Nagroda dla laureata:

  • statuetką Debiut Literacki – Pióro Roku 2021
  • luksusowe pióro wieczne marki Caran d’Ache
  • profesjonalną sesję zdjęciową
  • spotkanie autorskie podczas Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie w 2022r.
  • Autorzy Książek w Obiektywie zapewnią LAUREATOWI promocję; artykuł prasowy, recenzję książki, spotkanie autorskie w Warszawie z udziałem czytelników – udostępnione również on-line, promocja w social mediach.

Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – czytamy na jej stronie internetowej powstała z pasji do książek i fotografii. Zajmuje się promocją wizerunku pisarzy i poetów poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Agencja zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych, tworzy strony i blogi internetowe. Założycielkami Agencji są Agnieszka Duda i Marytka Czarnocka.


Autorzy Książek w Obiektywie:
www.autorzywobiektywie.pl, FB, ISTA


Plebiscyt swym patronatem objęli portal wydawca.com.pl i magazyn “Wydawca”.

Dodaj komentarz