Praca Szukam pracy

Praca: Tłumaczenia literackie z języka francuskiego i włoskiego – Sylwia Rębacz

Nazywam się Sylwia Rębacz. Jestem tłumaczem z wykształcenia i zamiłowania. W pracy posługuję się językiem polskim, francuskim, włoskim i angielskim. Uwielbiam tłumaczyć, wnikać w zawiłości języka, szukać najlepszych ekwiwalentów i rozwiązań językowych. Jestem skrupulatna, sumienna i terminowa. Moja pasja do języków obcych zaowocowała studiami kierunkowymi (Filologia romańska z traduktologią) na UŁ, a także stypendium odbytym na paryskiej Sorbonie. Stale dążę do poszerzania moich horyzontów i rozwijania umiejętności poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach zawodowych. W trakcie studiów doktoranckich z językoznawstwa, brałam czynny udział w tworzeniu publikacji i książek.

Literatura jest bardzo bliska mojemu sercu. Miłość do książek towarzyszy mi od najmłodszych lat, a teraz zarażam nią również moje dzieci. Możliwość pracy z językami i wspierania procesu twórczego daje mi niesamowitą satysfakcję.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat moich usług, chętnie odpowiem na wszystkie pytania oraz przedstawię ofertę tłumaczeniową. Zapraszam do kontaktu na silvija@op.pl lub pod numerem telefonu 509-532-312.

Dodaj komentarz