Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorzy Książek w Obiektywie i Wydawnictwo Otwarte zapraszają na premierowe spotkanie z Pauliną Jurgą autorką książki „Pachana”

Autorzy Książek w Obiektywie i Wydawnictwo Otwarte zapraszają na spotkanie z Pauliną Jurgą autorką książki Pachana. Paulina Jurga do niedawna była “zwyczajną” osobą – nauczycielką angielskiego i mamą dwóch urwisów. Jednak 2021 rok był dla niej przełomowy! W przeciągu kilku miesięcy stała się bestsellerową autorką. Jej książki o mafii rosyjskiej, gruzińskiej i czeczeńskiej podbiły serca czytelników nie tylko wciągającą fabułą, ale też dokładnością i pracą, jaką autorka włożyła w ich powstanie.

Rozmowę poprowadzi niezrównana Miłka Skalska.

Środa, 29 czerwca o godz. 19.00

Praskie Centrum Aktywności „Kocham Pragę”,

Warszawa, ul. Targowa 32.


Wydawnictwo Otwarte – założone przez SIW Znak w 2006 roku. Od początku specjalizuje się w literaturze obyczajowej, kulinarnej, faktu, reportażach i poradnikach. Dla młodzieży wydaje książki pod marką Moondrive.

AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE – agencja promocji koncentruje swoją uwagę na autorach książek oraz ich dziełach literackich. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe i spotkania. Wywiady, recenzje książek, a także reportaże ze spotkań, targów i festiwali uzupełniają ofertę agencji.  

Partnerem spotkania jest Praskie Centrum Aktywności KOCHAM PRAGĘ.


Zapraszamy do udziału w spotkaniu stacjonarnie lub on-line na profilach Autorzy Książek w Obiektywie, Wydawnictwa Otwartego oraz Kocham Pragę.  

WSTĘP WOLNY!

(info. Autorzy Książek w Obiektywie).

Dodaj komentarz