Poligrafia Technika

Jesienna premiera imagePRESS V1000. Canon zaprasza na Dni Otwarte

Canon zaprasza na Dni Otwarte, podczas których zaprezentuje swoim obecnym i potencjalnym klientom imagePRESS V1000. To najnowsze urządzenie do druku produkcyjnego na papier cięty, które na przełomie września i października zostanie pokazane w trzech miastach w Polsce. W każdym z nich będzie można przetestować maszynę, obejrzeć próbne wydruki oraz porozmawiać z ekspertami Canon.


imagePRESS to znana w branży druku od wielu lat seria urządzeń do cyfrowego druku produkcyjnego. Jej niebagatelne osiągi i rozbudowane możliwości obsługi nośników pozwoliły urządzeniom z rodziny imagePRESS zyskać grono wiernych użytkowników w drukarniach na całym świecie.

Teraz na polskim rynku pojawił się najnowszy model – imagePRESS V1000. Wyróżnia go wysoka, stała prędkość druku (sto stron na minutę) i zastosowanie technologii jeszcze wydajniejszych – względem poprzedników – automatyzujących pracę oraz umożliwiających uzyskanie znacznych oszczędności.

W modelu V100 została zastosowana między innymi innowacyjna technologia POD-SURF, która kontroluje temperaturę na pasie transferowym. Warte wyróżnienia są również takie funkcjonalności, jak trzystopniowa korekta pasowania, zintegrowany moduł chłodzący oraz ulepszona technologia nanoszenia obrazu. Wszystko to daje możliwość uzyskania stałej prędkości na podłożach o różnej gramaturze oraz powierzchni, wliczając w to podłoża syntetyczne oraz magnetyczne.

Odwiedź Canon i poznaj zalety nowego rozwiązania
Aby umożliwić polskim przedstawicielom branży druku lepsze poznanie nowej maszyny, Canon Polska organizuje Dni Otwarte, które odbędą się kolejno:

  • w Warszawie (27-29 września), przy ul. Gottlieba Daimlera 2
  • w Katowicach (4-6 października), przy al. Wojciecha Korfantego 83
  • w Poznaniu (12-13 października), przy ul. abp. Antoniego Baraniaka 88A.

Udział w Dniach Otwartych jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji

Więcej informacji na temat imagePRESS V1000

(info Higher Media)

Dodaj komentarz